Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Milyen egy szűz csillagjegyű,...

Milyen egy szűz csillagjegyű, oroszlán aszcendensű, vízöntő holdjegyű lány?

Figyelt kérdés
2011. máj. 30. 18:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Király!
2011. máj. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
3 lába van és négy hasa, mellesleg szőrös a hátuk! Kerüld el, mert este amikor alszol általában leepilálják a lábszőrt a partnerükről!
2011. máj. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
XDD Jó, de most komolyan...
2011. máj. 31. 07:32
 4/5 anonim ***** válasza:

Szőrszálhasogató, agresszív és kiszámíthatatlan. A Szűz Nap aprólékos, módszeres, rendszerető, látszólag a háttérben tevékenykedő, de ugyanakkor a kiállhatatlanságig parancsolgató és mindent és mindenkit kontroll alatt tartó természetet mutathat. Oroszlán Ascendenssel büszke lehet a legrosszabb tulajdonságaira is, a megjelenésében is egyfajta királyi tartást sugároz, könnyen tűnhet nagyképűnek. A Vízöntő Hold érzelmi hullámvasutat jelenthet, erre írtam az elején, hogy kiszámíthatatlan - egyik pillanatban őszintén szeret valakit, a másikban már nem érdekli, és belegyalogol a másik lelkébe.

Ez persze nem azt jelenti, hogy mindenki, aki ilyen állásokkal rendelkezik, hasonlóan elviselhetetlen lenne - nekem épp ez a negatívabb kép jutott eszembe először, de hátha jön valaki, aki leírja a kedvezőbb személyiségjegyeket is.

2011. máj. 31. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Oké, köszi. Én is remélem, hogy jön egy pozitív válasz is, mert én nem ilyennek ismertem meg.
2011. máj. 31. 13:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!