Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Zaklatnak a volt baratnoim,...

Zaklatnak a volt baratnoim, mit tegyek? Info lent

Figyelt kérdés

A vilag legjobb baratnoinek kepzeltuk magunkat harman eddig.hallottam hogy ossze akart az egyik velem veszni mert mar megunt,de ugy tettem mintha nem tudnek rola es ment tovabb minden mint addig.most szilveszterkor egyutt voltunk aztan egy hazugsag miatt annyira osszevesztunk hogy igy meg senkivel eletembe.szivatnak minden aldott nap mindennel.csufolkodnak,oran dobalnak radirral,papirral stb,lokdosnek es ilyenek.na meg kiirnak rolam az internetre(hi5) olyan gunyolodasokat hogy jon hogy elsirjam magam mert ezt mindenki lassa es nem torlik ki..ez mar szilveszter ota igy megy-lassan mar megszokom es nem torodom veluk..de ma mikor jottem haza egyedul voltam es mikor ezt eszrevettek kovettek es hazafele akasztgaltak es huztak osszevissza a jardan-majdnem elsirtam magam.

mar volt egyszer hogy az egyik kettojuk kozul szivatott es pofan vagtam es megigertem magamnak hogy tobbet soha nem teszem,mert nem akarok nagyobb bajt..persze ma se birtam magammal es megcsaptam.pedig nem akartam csak nem birom tovabb.szoltam az oszt.fonoknek de nem csinalt semmit joforman..az igazgatohoz hiaba megyek mert megmondja hogy csak az ovodasok arulkodnak ilyenrol..de annyira bant mar ez.elmondtam nekik minden titkom es mostmar mindent tud mindenki...mit csinaljak??azt ne irjatok hogy csak a kicsigyerekek viselkednek igy,mert tudom ezt..es tenyleg ugy viselkednek mint egy-egy 5 eves..


2010. márc. 19. 15:47
 1/9 A kérdező kommentje:
azt meg nem emlitettem hogy mindenbe belekotnek:hogy hogy ulok,hogy mit viselek,ahogy irok/rajzolok...oran meg se merek szolalni mert mar kezdik a csufolkodast(eddig a 3dik tanulo voltam es most...minden tanar azt kerdezi hogy mi a problema hogy oran nem figyelek,meg se szolalok.tudom a kerdesre a valaszt legtobbszor de nem akarom mondani mert....miattuk...
2010. márc. 19. 15:58
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi idő vagy? Miért nem a szüleidhez fordulsz először segitségért? Beszélj velük, hátha ők tudnak valamit lépni, pl.: felvenni a "zaklatóid" szüleivel a kapcsolatot és megbeszélni a problémát! ha ez nem válik be és továbbra is folytatódik ez a "harc", vagy ne adja Isten rosszabbodna, akkor iratkozz át egy másik suliba. Nah, de ne süllyedj le az ő szintjükre és az erőszakkal úgysem oldasz meg semmit sem. És, ha tovább fokozodna még a helyzet én még a szüleid helyében a tanárt és az igazgatót is feljelenteném mulasztásért! tanuk vannak az esetre, és biztosan vannak, akik melletted is állnak! igy mindenkit felelősségre lehet majd vonni! Mindenféleképpen beszélj a szüleiddel! Mi az, hogy "árulkodás"? ezért látunk a tv-ben minden hónapban valami megalázó vagy brutális verést az iskolások között, mert senki nem akar közbe lépni! másrészről az osztálytársaidat is kérhetnéd szépen, hogy álljanak melléd és segitsenek neked, mert te nem tehetsz semmiről és legyen már bennük is egy kis emberi érzés! (már, ha az igazgatóban nincs is!)


Sok sikert és kitartást!

2010. márc. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

he hagyd, hogy szétroncsolják a gyerekkorod.

amúgy jellemző, hogy az osztályfőnök, az igazgató csak ül a bebérjain. ugyanis hanyag az egész. mindenük megvan, tisztelet, hatalom, lenézik az iskolásokat, meg ügyet sem vetnek másokra(tiszt. a kivételnek)

meg szerintem szólj a szüleidnek, nagyszüleidnek, kérj segitséget egy nagykorútól, akiben megbizol

2010. márc. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
14 eves vagyok es 8.os, ugyhogy osztol megyek mas osztalyba (szerencsere) ez tartsa az erot bennem,hogy meg csak juniusig birjam ki es akkor vege lesz..a tobbi baratnom meg hat nincs amit csinaljon hallgatnak.regebb probaltak oket leallitani de mind hiaba..na meg attol felek hogy ha szolok az igazgatonak esetleg megvernek vagy valami..2 egy ellen nem valami fair ugyhogy amikor tudom hogy MOST kezdodik akkor csak hallgatok es turom hogy gyalazzanak mindenki elott.nem tehetek mast..
2010. márc. 19. 18:47
 5/9 anonim válasza:
100%

Szia! Egyetértek az első hozzászólóval. Nyugodtan mondd el a szüleidnek, hogy ez a két lány nem hagy békén, és hogy vegyék fel a kapcsolatot az ő szüleikkel, és akkor talán minden megoldódik. A helyedben újból szólnék az osztályfőnöknek, és ha nem tesz semmit, mennék az igazgatóhoz, nem törődve azzal, hogy mi lesz a következménye. Nem hagyhatod, hogy megalázzanak, mert akkor sebezhetőnek tűnsz majd, és akkor azt fogják hinni, hogy bármit megtehetnek ellened. Órákon pedig nyugodtan szólalj fel, ha tudod a választ, a jegyeid is pozitív irányba fognak fordulni. És ha esetleg strébernek néznek, mondd meg nekik, hogy te legalább teszel valamit a jövőd érdekében. Próbálj a többi osztálytársaddal barátkozni, és ők majd melléd állnak.


Remélem segítettem, sok sikert!

2010. márc. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
mind a kettonek a szuleik olyanok mind ok...ha megmondjak hogy a lanyuk massal csufolkodik nem csinalnak semmit.esetleg megszidjak de azt is ugy mintha meg se tortent volna az egesz..
2010. márc. 20. 17:43
 7/9 anonim válasza:
10:28.-as hozzászóló vagyok. Akkor valószínűleg maradnék annál, hogy az igazgatóhoz megyek. Vagy pedig nézd levegőnek azokat a lányokat, ne törődj velük, kerüld ki őket, ne szólj hozzájuk, és valószínűleg később megunják, hogy már nem vagy sebezhető, és leszállnak rólad.
2010. márc. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
ezt teszem.najo neha beszolok amikor olyan kedvem van :P enis nagyon nagyon remelem hogy hamar vege lesz :-s
2010. márc. 21. 20:45
 9/9 anonim ***** válasza:

Vége lesz,kb. 60 nap múlva..de hogy hogy lehet ezt kibírni..mondjuk nekem is van két olyan oszt.társam(fiúk),akik mindig piszkálnak,szóval ütögetnek,meg elakarnak ejetni.Meg van egy lány,aki szokott ütögetni..legtöbbször hülyeségből,de én akkor sem veszem jó néven:S nem szeretem az ilyen verekedősdit..de én sem tudok semmit tenni ellenük:(:( azzal nem lennék boldog,ha szólnék róla bárkinek is,mert kapnak egy beírást,vagy egy leszidást..de mit jelent az?minden csoda 3 napig tart,és UTÁNA MINDEN MEGY TOVÁBB!!


EZÉRT FOGOM JÚNIUSIG ÉN IS ELVISELNI ŐKET.Én is nyolcadikas vagyok szerencsére:D

2010. márc. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!