Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha zaklatnak?

Mit tegyek ha zaklatnak?

Figyelt kérdés
Még tavaly megismertem egy illetőt, elég jó volt a kapcsolatunk, de a végén megromlott, mert megismertem egy másik fiút, akibe beleszerettem, és ezt megmondtam az illetőnek...Mire ő elkezdett zsarolgatni, hogy akkor megkeresi azt a fiút..Meg is kereste, és olyanokat mondott neki, hogy én úgymond lehúztam pénzzel..Amit nem értem, hogy miért mondott, mert ő hivott meg pl enni, vagy elmentem vele vásárolni, és kb rámkényszeritette, hogy válasszak magamnak egy pulcsit...(amit végül bnőmnek adtam:D) És ez megy kb mjus óta..Folyamatosan hívogat, smseket ír, nemtudom mit kéne tennem...Számot nem akarok változtatni, mert mindenki ezt ismeri...Most feltelepitettem a telómra egy programot, amivel letudom tiltani a számát...És most kaptam a 2. smst, hogy ő kéri vissza a pénzét, ha meg nem, akkor megbánom stb...de én egyáltalán nem akarok vele találkozni...Mit kéne tennem, hogy ennek vége legyen? de azóta azzal a fiúval szétmentünk, és azzal is fenyeget, hogy őt megkeresi, és mond neki dolgokat...Bár nem hinném, hogy lenne mit...de mégis tök ciki lenne, ha igy hallana rólam:S segitsetek!
2010. aug. 27. 14:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Jobb, ha kerülöd azt a fiút, ne válaszolj neki semmilyen sms-re, hívásra, a volt barátoddal meg beszéljétek meg a dolgot.
2010. aug. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szia megtudhatnám hogy hányéves vagy?

szerintem szolj egy közös ismerősötöknek akivel jóban vagy és mondd nekki hogybeszéljen vele hátha lenyukszik.ha meg nem hagyja abba az sms-ezést akkor cserélj számot.

2010. aug. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát igazából én nem félek tőle, csak a volt barátomat nem akarom ebbe belekeverni, mert igyis elég gáz volt, ahogy elváltunk, egyébként 18 vagyok. Most felvettem vele a kapcsolatot, és elmagyarázom neki a dolgokat vhogy:S:D De persze egy álnéven...:D
2010. aug. 27. 16:43
 4/4 anonim ***** válasza:
Próbáld minél jobban elkerülni.Ha végképp nem akar lekopni,és erőszakoskodik kérj meg 1-2 erősebb ismerősöd/osztálytársad h beszéljen a fejével.
2010. aug. 28. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!