Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szeretnéd tudni halálodnak...

Szeretnéd tudni halálodnak pontos dátumát?

Figyelt kérdés

2015. nov. 10. 22:20
1 2
 1/16 Pelenkásfiú ***** válasza:

Igen.

Ha valami miatt hamarosan lenne, akkor tudnám, hogy már csak annyit kell kibírni.

2015. nov. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Én meg főleg, mivel halhatatlan vagyok :]
2015. nov. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Igen.
2015. nov. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 savanyújóska ***** válasza:
Nem. Nem akarom úgy élni az életem, hogy számolom a hátralévő napjaimat, nem túnik bulinak.
2015. nov. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Igen

Bár ez hülyeség lenne, mert akkor tudnám befolyásolni. Pl. Ha előre látnám, hogyha holnap reggel a buszmegállóban elüt egy autó, vagy megkésel valaki, akkor órákkal előbb vagy után mennék csak oda. Vagy ki se mozdulnék a házból.

2015. nov. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
Nem, az egész életemet megváltoztatná
2015. nov. 11. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
igen
2015. nov. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nem szeretném tudni. Jön, amikor jönnie kell. De hogy rettegve várjam azt a napot...nem, inkább ne tudjam!
2015. nov. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
Hát ezen még nem gondolkodtam el igazán, de talán. Nem tudom, hogy ha tudnám mikor halok meg, és megváltoztatnám azt a napot, azzal nem rontanék e el valamit az életben. Persze, a halál a legrosszabb. De ha történne valami nagyon rossz, akkor arra gondolnék, hogy ha meghaltam volna ezt nem kellett volna átélnem. Ha meg valami jó történne, akkor örülnék, persze. De minden pillanatban lenne bennem valami félhetnék,mert minden várt/váratlan pillanatban lecsaphatna rám a "kaszás".
2015. nov. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Nagyfater ***** válasza:
Néha igen...
2015. nov. 14. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!