Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Kinek vált valóra az álma?

Kinek vált valóra az álma?

Figyelt kérdés

Ha szabad tudni mi volt az?

És mennyi idős korotokra ?


Köszönöm



2015. nov. 14. 12:32
 1/5 A kérdező kommentje:
senkinek?:(
2015. nov. 14. 14:47
 2/5 anonim ***** válasza:
Az álmok akkor válnak valóra, ha megvalósíthatóak fizikailag és megvalósítják őket a szereplők valamilyen külső vagy belső (természetes vagy mesterséges) inger hatására.
2015. nov. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem valóra vált!

13 évesen szörnyeg beleszerettem (már amennyire 13 évesen szerelmesnek lehet lenni) egy srácba. Nem voltunk különösebben jóba, csak éppen ismerősök. De ő nem annyira kedvelt engem. Rengeteget álmodoztam róla. Nagyon nagyon sokat. Majd 1,5 év múlva úgy alakult, hogy megismerkedtünk jobban, járni kezdtünk. Én annyira boldog voltam, hogy el se tudtam hinni ezt az egészet. Olyan reménytelennek tűnt. Nem tudok elégszer hálát mondani azért, hogy így alakult, valóra vált az álmom, hogy már több éve együtt vagyunk, és hogy már a kezem is megkérte.

Eddig ez volt a legnagyobb dolog, amiben valóra vált az álmom.

2015. nov. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Jelenovszki ***** válasza:

Ha valaki azt akarja, hogy teljesüljön az álma akkor meg kell érte DOLGOZNI!


Az élet jónaktűnik, de nem olyan aminek látszik!

2015. nov. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Van álmom (meg is lehetne valósítani) de sajna még küzdök vele :(
2016. márc. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!