Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Más is érezte már azt, hogy...

Más is érezte már azt, hogy hiába szeret valakit az a valaki sohasem fogja őt szeretni?

Figyelt kérdés
én így vagyok ezzel. Szerelmes voltam az egyik osztálytásamba, hosszú ideig. Még mindig szeretem de már nem "álmodozom" arról hogy valaha is összejövünk, már elfásultam ebbe a reménytelen várakozásba. Mit lehet ilyenkor csinálni? hogy felejtsem el, amikor minden nap látom? 16/l
2010. márc. 19. 21:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos mást nem nagyon tehetsz, mert a szerelmet nem lehet kierőszakolni. Azt nem értem, hogy miért van az, hogy így mindenki jár legalább életében egyszer... Mennyivel egyszerűbb lenne, ha minden szerelem viszonzott lenne!

Próbálj meg más fiúkra koncentrálni, másokkal beszélgetni, eljárni beszélgetni (barátnőiddel is), és majd találkozol egy olyan sráccal, aki szeretni fog.

2010. márc. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tuti reménytelen ? Meg vagy rola gyözödve? Ha igen, keress mást aki ugyanugy megdobogtatja a szived, tudom, nem egy ez egyik naprol a másikra, probáld elfelejteni, de csak akkor ha tuti vagy benne h semmi esély!
2010. márc. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hát soha nem kérdeztem meg vagy ilyesmi, de ő sem tett semmilyen lépést felém. Ha bejönnék neki, tett volna, nem?
2010. márc. 19. 21:31
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem biztos, mert vannak szégyenlősebb fiúk is. Ha ő is ilyen, akkor nem biztos, hogy kezdeményez, ráadásul lehet, hogy ő is ugyanazt gondolja, mint te róla.

Lehet, hogy mindketten tetszetek egymásnak, csak egyikőtök sem mer nyitni a másik felé :).

Egy próbát megérne a dolog, beszélgessetek, és közben esetleg érzed majd rajta, hogy bejössz-e neki vagy sem.

2010. márc. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Velem most ugyanez van, ráadásul egy felnőttbe vagyok szerelmes...rettenetes érzés ismerős hogy mit érzel.Ne gondolj rá!Koncentrálj a barátnőidre vagy ha jársz valami különórára akkor arra.Remélem segít.
2010. márc. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!