Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Interneten keresztül (msn)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ricsi0503 kérdése:

Interneten keresztül (msn) belelehet szeretni valakibe? Úgy, hogy sohasem láttad csak pusztán a személyiségébe! (nem egy két hetes ismeretségre gondolok hanem 4-5 hónap vagy több)

Figyelt kérdés
2010. márc. 10. 21:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
nem hinném hogy addig amíg nem töltöttél vele együtt x időt személyesen, kijelenthetnéd hogy szereted.
2010. márc. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%
Persze, simán bele lehet.
2010. márc. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nem, mert csak a világtól nagyon elrugaszkodott emberek hiszik, hogy a külső nem számít.
2010. márc. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
93%
Azt a szerelem féle érzést lehet érezni igen. Én tudom. Most már a férjem. Tehát van ilyen.
2010. márc. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
95%
Igen. Mi is így kezdtük barátnőmmel. És már több mint másfél éve boldogan együtt vagyunk :)
2010. márc. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
18%

sajnos voltam ilyen esetben 21 F vagyok,annal szanalmasabb nincsen,volt egy lany aki felvett msn re es elkezdtunk dumalni,kedves es aranyos volt,egy atlagos normalis no,egy ido utan azon ebredtem meg hogy ugy beszel velem mintha mar kitudja miota egyutt lennenk,es mondta is hogy kedvel meg minden,szeretne talalkozni velem,meg keres egy fiut maganak,es en tetszem neki.


Eskuszom amikor ezeket hallottam,jott hogy pofozzam fel magam,hogy en mekkora egy hulye pi csa vagyok.


eloszor az is tenert nem egy no szerzi meg a fiut,hanem forditva,nem is ismerjuk egymast ez mar hazassagot akar,szerelmet vall nekem.


Belelehet szeretni valakibe de lehet hogy a tulloldal olyan mint en,toroltem mindenhonnan,nem akarom latni tobbet,lehet ha en kinlodtam volna hogy megszerezzem akkor most egyutt lennenk de igy pffff

2010. márc. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
92%
Ha nem is feltétlen szerelmesnek lenni, de nagyon vonzódni valakihez lehet pusztán internet alapján is. Pláne, ha fényképet már láttál róla, és a képeken tetszik külsőleg is. Így bele lehet habarodni msn-en is emberekbe. Ám nagyon vigyázni kell! A net soha nem tudja teljesen hűen visszaadni senki személyiségét sem. Azt így nem tudod meg, hogy hogyan viselkedik, ha épp nem a gép előtt ül...épp ezért lehet nagy csalódás is a nagy szerelemből, ha a személyes találkozókon jobban megismered.
2010. márc. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
köszi az eddigi válaszokat de javítanék webcamerán láttam sokszor
2010. márc. 10. 21:51
 9/15 anonim ***** válasza:

igen bele lehet... de én utána csalódtam...

javaslom, találkozzatok minnél előbb

2010. márc. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
mekkorákat lehet így hazudozni
2010. márc. 10. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!