Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Lehetséges hogy bipoláris...

Lehetséges hogy bipoláris zavarom van?

Figyelt kérdés
13 éves koromtól evés zavarjaim vannak. Voltam már anorexiás és bulimiás is. 3 hónapja ismént pszichológushoz járok aki be akar fektetni egy hétre pszichiátriára de a szüleim nem engedig.Amióta az eszemet tudom utálok élni. Mindig is úgy gondoltam hogy az élet nem való nekem. Sikertelen öngyilkossági kisérletem után a pszicholóhusom semmit nem csinált. Most azomban mindig szomorú vagyok és letört. Aztán hirtelen jó kedbem lesz majd a másik pillanatba mehint sírhatnékom van... ez bipoláris zavar?

2015. nov. 14. 19:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Miért utálsz élni?

Hogy akartál öngyilkos lenni és mit oldtál volna meg vele?

Miért szomorkodsz?

2015. nov. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát azért ez még elég távol áll a bipoláristól. A pszichológusodnak is feltűnt volna már, ha ez lenne a problémád.
2015. nov. 15. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!