Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » A Dohányzástól fájhat picit...

Koós Martin kérdése:

A Dohányzástól fájhat picit néha a tüdőm? A többi lent

Figyelt kérdés
Most kezdtem egy hete és napi ilyen 3-4 szálat szívok el! de nem minden nap! van amikor 1-2 nap kihagyás is van! Ugye ez természetes hogy fáj(szúr) picit néha a tüdőm, ha most kezdtem 1 hete? És nincs semmi komolyabb bajom? UI: Eléggé hipochonder vagyok:D!! 16/F

2015. nov. 17. 17:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Nyugi, lesz ez még sokkal rosszabb is. A tüdőben folyamatosan lerakódó korom és kátrány miatt a légzés idővel egyre nehezebb lesz, a torok-nyálkahártya is hamar kikészül, gyakori vendég lesz a fejfájás is.


Aztán majd jönnek a harákolva ébredések reggel, az elsárguló körmök és fogak, meg persze a bűzlő bőr, haj és ruhák.


De mindezért kárpótol, hogy milyen menő csávó vagy.

2015. nov. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! úgy tervezem, hogy még egy olyan 2hétig fogok dohányozni keveset! utána lerakom! akkor nem lesz semmi komolyabb gond igaz?:)
2015. nov. 17. 17:22
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem normális, hogy fáj a tüdőd, dohányzástól biztos nem lehet. Én kb. fél éve dohányzom, egyszer sem fájt a tüdőm, valami más lehet a háttérben, pl. megfázás, stb.
2015. nov. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"úgy tervezem, hogy még egy olyan 2hétig fogok dohányozni keveset! utána lerakom!"


Jaja, mindenki így kezdi. Aztán még egy hét, aztán még kettő, és majd húsz-harminc év múlva átkozod a mostani énedet, amiért ekkora emeletes barom voltál.

2015. nov. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!