Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi a legnagyobb marhaság amit...

Mi a legnagyobb marhaság amit valaha álmodtál?

Figyelt kérdés
Nekem a teletabik lézerfegyverrel írtották a népet.
2010. márc. 20. 13:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
elmentem IMAX moziba, ahol beültettek egy 5 négyzetméteres szobába egy fekete-fehér tv-vel, és közölték, hogy itt kell nézni a filmet, mert a moziterem ajtajának elvesztették a kulcsát
2010. márc. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
2010. márc. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

különböző próbákat kellett kiállnom, egy bazi erdőben, hogy megszerezzem a főnyereményt, ami egy vibrátor volt. És az egész útamon végigkísért Jackson Rathbone, és nem volt annyi eszem, hogy minek nekem az a sz*r, mikor itt van velem egy ilyen pasi. Biztos nagyon kanos voltam, mert egész este azon görcsöltem, hogy megszerezhessem.

A pasimnak jól indult a napja, az már biztos...

2010. márc. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

A gyilkos fakanál :D Álmomban elkezdtem olvasni egy könyvet ami úgy kezdődött, hogy 3 kis srác ellopta a templom kiállított tárgyát egy faragott fakanalt. Volt róla kép is és rájöttem hogy nekünk is van egy ugyanolyanunk. Ha az ember hozzáért meggyulladt és meghalt :D És el akartam pusztítani a fakanalt, és a könyveb néztem meg hogy hogy kell. El kellett égetni a könyvvel együtt...elégettem és véget vetettem a gyilkos fakanál átkának :D


Egyébként nem vagyok őrült :D

2010. márc. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
haverom (srác) a seggéből szült egy gyereket,akinek a feje ugyanolyan volt,mint a srácé,de csecsemő test és a wcben született,az volt a bölcsője.én kezdtem el nevelni,mert okos kis gyerek volt,pár óra múlva folyamatosan beszélte a nyelvet.haverom meg megsértődött rám,h a gyereke jobban szeret engem mint őt. általában ilyeneket álmodom
2010. márc. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
A legutóbbi, amire emlékszem, felgyújtottam egy talicskánnyi fát Piroinitio varázsigével. A talicskával együtt.
2010. márc. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Volt egy másik is. Rettentően kanos néger férfi voltam, és meztelenül sétáltam az Andrássy úton, az út közepén. (Egyébként lány vagyok)
2010. márc. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
XDDD
2010. márc. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Egy hatalmas kúria medencéjében élt egy hatalmas hupilila polip.

Az álom úgy kezdődött mint a cápás filmekben,a polip szemszögéből,egyre csak közeledtem az éppen takarító pedellushoz,majd mikor észrevett egy hatalmasat kiáltott és bamm.Gondolom meghótt'.

Aztán ott volt sz egész osztályom,és próbáltuk rávenni a szmokingos,monoklis polipot hogy menjen el.Nem értett egyet,majd őrjöngő pusztításba kezdett,szétverte a kúriát,és hírességeket dobált a karjaival a világűrbe,mint Justin Timberlake,Beyonce,Hofi Géza,Britney,és ott volt Davy Jones is a Karib Tenger Kalózai 3-ból,akivel szkanderozni kezdett a medence szélén.Jones nyert,ekkor megjelent James Norrington,és szerelmesen átölelte,majd elhajtottak Jones bazinagy Harleyával,Davy intett a csápjaival,és elhajtottak a naplementében.A polip depresszióba esett,sírt,bőgött,én elkezdtem neki egy mesekönyvet olvasni,de nem hatott.Váratlanul a hatalmas medencében előbukkant egy rózsaszín poliplány,nagy szempillákkal,és rúzsos...csőrrel,a hupilila polip,aki azóta egyébként,citromsárga lett,boldogságban átölelte a lányt,és elúsztak a napfelkeltében.Aztán az égből kicsi polipgyerekek kezdtek hullani,amiknek szárnyuk volt,úgyhogy csak lebegtek.Hirtelen előbukkant egy hatalmas pikachu,és lézerfegyverrel kezdte irtani a kúria lakóit,majd bement a városba és ott is csak gyilkolászott.Megkufircolt egy milkabocit,majd fejest ugrott egy nagy fagyisdobozba,amit megevett egy fickó és...

Felültem.Álmomból.Gyorsan.Körülnéztem,majd elkönyveltem magamban hogy ennél hülyébbet már nem álmodhatok.Visszafeküdtem.

De sajnos valamiért ott folytatódott az álom ahol abbahagyta.A fagyit evő ember egy metróban ült,vele szemben én,egy gyilkos bálna,egy törpe,és Miki egér.A metró kisiklott,mindenki üvöltött,a bálna repülő struccá változott és elrepült hátán a törpével,Miki egeret gumimacik támadták meg és megerőszakolták,én meg hirtelen Sherlock Holmes ruhában találtam magam,és össze vissza lövöldöztem a metró utasaira akik egyébként mind Marvel hősök voltak,lelőttem Amerika kapitányát,Pókembert,Vörös Koponyát,Hulkot,Magnetót,és Sue Stormot a fantasztikus négyesből,majd elrepültem egy jóképú szőke kalózzal egy óriás repülő pingvin hátán...

És felébredtem.Körülnéztem egy kicsit jobban.A tévében a Karib' megy,marvel képregények hevernek össze vissza az ágyon,három üres gumicukros csomag van a földön,egy hatalmas és üres fagyisdoboz,két üres milkacsokis csomag,a kedvenc pikachu macimat szorongatom,az asztalon a házidolim amit a kardszárnyú delfinről,a struccokról és a pingvinekről írtam,és a Sherlock Holmes sapka amit nagyon régen nem láttam.....

Voltak még ilyesmi hülye álmaim,de ha mindet leírnám akkor megint baromságot álmodnék...

2010. márc. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Elsö válaszoló: Most majdnem megakadt a torkomon a pizza ahogy röhögtem ezen :DDD
2010. márc. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!