Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van az, hogy csak a...

Miért van az, hogy csak a sötétben érzem jól magam? Ez rossz?

Figyelt kérdés

Nem szeretem a nappalt, nem szeretem a sok fényt. Csak a sötétben érzem jól magam. Szeretem a ködös hajnalokat, amikor még nem kell fel a nap. Mások félnek a sötét erdőben, sötét utcákon, engem pedig megnyugtat. Sokkal aktívabb és kreatívabb vagyok éjszaka. Szeretek eljárni, futni is ilyenkor mert senki sincs az utcákon. Nem tudom mitől vagy mióta alakult ez ki. Nem bízom az emberekben, depresszív alkat vagyok és ilyenkor sokkal nyugodtabb tudok lenni (nem mintha félnék az emberektől nappal vagy hasonlók semmi ilyesmi nincs) Egy barátnőm sem tudta ezt elfogadni, de ezen nem is tudom, hogyan tudnék változtatni. Egyáltalán lehetséges ezen változtatni, vagy ez annyira rossz dolog?

22f



2015. nov. 21. 03:33
 1/3 anonim válasza:
Költözz be a denevérekhez..
2015. nov. 21. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem baj
2015. nov. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

egyszerűen ilyen típus vagy, éjszaki bagoly.

szerintem nincs ezzel gond, ne tulajdoníts ennek olyan nagy jelentőséget, élj úgy ahogy neked jó!

2015. nov. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!