Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nagyon rosszul érzem magam,...

Nagyon rosszul érzem magam, egyszerűen utálom a külsőmet és képtelen vagyok elfogadni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
És ne gyertek azzal hogy "fogadd el" mert mint mondtam, nem megy.
2015. nov. 21. 10:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Talán túl alacsony vagy?

Kor?

Nem?

2015. nov. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát igen ezek fontosak :)

Szerintem úgy tudod elfogadni ha találsz valakit aki szépnek talál, illetve ha elkezdesz változni olyan irányba ami neked tetszik. Ha kövérnek tartod magad akkor válts étrendet és mozogj sokat, ha izmosabb szeretnél lenni akkor kezdj el sportolni rendszeresen és szintén az étrend fontos. Ha alacsonynak tartod magad az ellen sok minden nem tudsz tenni, de egy megfelelő frizurával, cipővel azért lehet csalni egy pár centit optikailag ;) de tényleg, írj konkrétumokat, ha gondolod privátban küldj képet is, és elmondom a véleményem, nehéz így hogy még a nemedet és a korodat sem tudni :/

2015. nov. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát így nehéz erre válaszolni. Tégy olyan dolgokat, melyekkel növelheted az önbizalmad. Szívesen segítenék, de így látatlanban nagyon nehéz. Ha gondolod írj nekem privátban. :)
2015. nov. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az arcom túl kövér, hájas, de a melleim kicsik, és majdnem túl vékony vagyok alkatilag, az arcom leszámítva. Focizok, egy héten 2× és lovagolok is, hetente 1× vagy 2× 14/L
2015. nov. 24. 19:57
 5/6 anonim ***** válasza:
14 évesen még abszolút nem vagy kifejlett :) ne aggódj
2015. nov. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Az alapján amit írtál magadról pont hogy egy jó dögös kiscsaj lehetsz!
2016. márc. 16. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!