Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Egyszerűen nem tudom elfogadni...

Egyszerűen nem tudom elfogadni a magasságomat, mit tegyek?

Figyelt kérdés

160 centi vagyok lány létemre és ez engem nagyon zavar. Megpróbáltam megértetni magammal, hogy ez nemis olyan rossz, hordhatok tűsarkot, stb. de nem tudom " átverni " magam. Én sose szerettem az alacsony termetet, rendkivül előnytelen esztétikailag és pszichológiailag is ( ugyanis mindenkire felkell nézni és mások viszont lenéznek rád ), ezenkivül az alacsonyabb embereket nem is veszik észre, folyton gyereknek nézik és azt már mondanom sem kell, hogy egy magasabb nővel fel sem vehetem a versenyt......

ezenkivül UTÁLOM a tűsarkút, tehát nekem még ez sem előny


Most lehet én is gyerekesnek tűnök, de én ezen tényleg nem tudok átlépni, továbbfejlődni. Semmmihez sincs kedvem, bármilyen ötletem van elvetem és már-már az életkedvem is elszáll......miért pont én vagyok alacsony, én aki utálom az alacsonyságot ? Miért nem alacsony egy olyanvalaki aki nem veszi a szivére ezt ? Engem csak ront ez az előnytelenség, gátlásos kezdek lenni és letört és nem tudom és nem is akarom tartani többet az iramot, hisz minek az egész , egy törpét senki se vesz számba.....


2010. ápr. 11. 08:32
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
Ne haragudj, de hány éves vagy? Azt gondolom, hogy ha ez Neked ekkora probléma még nagyon fiatal lehetsz. Én 158 cm magas vagyok és soha nem éreztem magam törpének, azt meg pláne nem, hogy senki se venne számba... Nem foglalkozom a magasságommal. Van egy szép magas férjem és Én szeretem, hogy mindenféle tekintetben felnézhetek Rá. A tűsarkút meg én is utálom. Az meg hülyeség, hogy nem veheted fel a versenyt egy magasabb nővel szemben!
2010. ápr. 11. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Gondolj arra, hogy egy magas lány, mondjuk 176cm magas, hogy néz már ki, ha 170cm magas pasikkal futkos. Neked szerencséd van, h nem kell amiatt feszkóznod, hogy jaj mennyivel kisebb nálad. Én elég magas vok, és néha szívesen cserélnék egy alacsonyabb lánnyal.
2010. ápr. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
68%

Én 170cm és pont jó nekem.

Ne akarj nagyon magas lenni,ismerek nagyon magas lányokat,és sokszor hallom tőlük hogy mit meg nem adnának hogy alacsonyabban lehessenek.

Te törpének nevezed magad,ők meg létrának magukat.A férfiak sem szeretik a nagyon magas nőket,vagy azért mert magasabb náluk(és az nevetséges)vagy csak mert szimplán férfias.Az alacsonyabb cm nőiesebb hidd el.

Egyébéknt szerintem nem teljesen vagy normális,de ezt most komolyan mondom.Ilyesemi miatt nincs életkedved stb.

Halál komolyan mondom hogy szerintem keress fel egy pszichológust.Valami zűr van ott bent.

2010. ápr. 11. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

Figyi, ugyanígy voltam, szenvedtem tőle. Fiú létemre 172 cm vagyok és baromira zavart egész életemben. Az osztályban is a legalacsonyabb vagyok és szinte minden korombeli fiú magasabb nálam.

De elfogadtam. Mást nem tehettem. És azóta boldog vagyok. Rájöttem, hogy a kutyát nem érdekli a magasságom. Azóta egy gyönyörű szép lánnyal vagyok együtt aki szintén 160cm. És szerintem bárkinél boldogabbak vagyunk már 2 éve, együtt.

2010. ápr. 11. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
54%

Én azt olvastam, hogy az alacsonyabb nők sokkal nagyobb valószínűséggel találnak párt maguknak, mint a magasak. A nő szerintem legyen alacsonyabb, mint a férfi, én 165 centi vagyok, a férjem 190, és imádok rajta csimpaszkodni:)

Szerintem egyáltalán nem baj, ha egy nő alacsony, nézd meg, Salma Hayek is az, és milyen dögös, akár lapos sarkúban is.

Az apró csajokra ráadásul jobban odafigyelnek, ha mondjuk talpraesettek vagy szeretnek irányítani, mert ez jó kontrasztot ad a magasságukkal.

Nekem van egy unokahúgom, aki 155 centi körül van, egy kis madárnyi teremtés az egész, és nagyon szeretjük. Mindig lapos sarkúban jár, de nagyon szeret öltözködni, és főleg olyasmit hord, ami kihangsúlyozza, hogy milyen kicsi és törékeny (pl. muszlin anyagok, hosszú fülbevalók.)

Találd meg a stílusodat, egy alacsony lány sokkal jobban kiváltja a pasik védelmező reflexét, mint egy 180 centis.

2010. ápr. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Nem tudom ki irta, hogy nem vagyok normális, de annak üzenem, hogy ezt én is belátom, de nem mindig voltam ilyen, csak amióta elkezdett érdekelni a magasságom. Meg aztán ne mondjátok, hogy hülyeség, nézzétek meg a 4. válaszoló fiú létére bevallotta, hogy mennyit szenvedett a magassága miatt, pedig ő 170 centi ! S akkor én a 160 centimmel büszke kéne legyek ?.......
2010. ápr. 11. 09:42
 7/24 A kérdező kommentje:
A védelmező reflex, kedves 09:42 egyáltalán nem megnyugtató, mit lehet abban élvezni, hogy föléd hajol egy 190 centis aki csak azt élvezi, hogy magasabb nálad ? A volt pasim is ilyen volt , ezért is szakitottam vele, folyton csak " úgy élvezem a magasságodat ", hát ennél nagyobb bók nem is kell ,hogy valaki örökre elfelejtse a barátságunkat/kapcsolatunkat...
2010. ápr. 11. 09:46
 8/24 anonim válasza:
Sztem teljesen rendben van a magasságod, tűsarkú nélkül is. Egy nő nem attól szép, hogy 175 magas, és 45 kg... Nagyon sok gyönyörű nőt ismerek, aki alacsony. Gondolj bele, ha mondjuk 195 cm lennél, könnyebben viselnéd?? Nem hiszem, pedig vannak nők, akiknek ezzel kell együtt élniük... Nyugodj meg, és fogadd el magad.
2010. ápr. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim válasza:
Én magas vagyok, de vékony. 28 évesen kiskorúnak néztek, pedig akkor már 4 éves volt a lányom... Egy darabig engem is nagyon zavart, aztán elkezdtem más szemszögből nézni, és az előnyeit keresni. Pl. milyen jó lesz, ha ez így marad 45 évesen is, és mondjuk 30-nak néznek majd...:) Szeresd magad!!
2010. ápr. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
A lányok többsége hasonló magassággal van megáldva. Ez van.
2010. ápr. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!