Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem tudom magam elfogadni...

Nem tudom magam elfogadni introvertáltként és egésznap a neten lógok egyszerűen nincs életem. Mit tegyek hogy extrovertált legyek?

Figyelt kérdés

2014. máj. 18. 17:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmit. Nem fogsz tudni 180 fokos furdulatot venni. De minek is kéne? Valami csak érdekel az életben, nem? Kezdj el vele foglalkozni az életben is, az hozni fog egy csomó eseményt az életedbe, csak légy kitartó.
2014. máj. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azért nem tudod magad elfogadni, mert a társadalom azt sulykolja beléd, hogy extrovertáltként kell élni. Ez pedig nem igaz! Fogadd el magad és élj úgy ahogy jól esik. Tanulmányozd jobban át ezt az introvertált dolgot, meglátod jobb lesz.
2014. máj. 19. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Srapnel ***** válasza:

Az introvertáltságodat nem tudod megváltoztatni. Nem is kell. A viselkedésedet viszont tudod alakítani:


1. Szép lassan, sok év alatt, sok munkával.

2. Hirtelen nagy krízis folyományaként.


A másodikat általában a sors osztja, úgyhogy maradt az 1. Illetve igen sok ember próbálja úgy megoldani a 2. esetet, hogy saját maga állítja kihívások elé magát. Pl. elutazik külföldre, ahol pl. kénytelen új ismeretségeket keresni. Kénytelen emberekkel érintkezni.

2014. máj. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ilyen hozzáállással kocsmákban csesznéd el az életedet extrovertáltként.

Nem attól függ, hogy kinek milyen az élete, hogy introvertált vagy extrovertált.

Hanem attól, hogy tud-e szeretni, azaz adni és elfogadni, van-e önmagán túlmutató életcélja, és végez-e kreatív, alkotó / teremtő tevékenységet.

Ha egyik sincs jelen az életben, amit gondolok, akkor jó, hogy nem érzed jól magad!

2014. máj. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!