Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi van velem? Mért nem tudok...

Mi van velem? Mért nem tudok beilleszkedni? (lent)

Figyelt kérdés

szóval az a gond hogy mióta felkerültem a felső évfolyamra, nekem nem megy a barátkozás. Új osztályba kerültem, a többiek nem nyitottak felém én meg persze félénk vagyok és nem merem.. Visszahúzódó vagyok és nem tudok beszélgetni.. Amikor valaki elkezd velem beszélni mindig csak azt tudom ráá mondani hogy oké.


Nem szeretnék azért a középpontba lenni hogy mindenki csak rám figyeljen de azért azt se szeretném ha tojnak a fejemre/levegőnek néznek


Mindig próbálom elhatározni hogy ˇebben az évben sok barátot szerzek uj életet kezdek stb. de nem megy. Mindig vannak olyan "menők" Akiktöl elbizonytalanodok.. Mindenkinek könnyen megy a beilleszkedés..



2015. nov. 22. 07:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is voltam ilyen helyzetbe, akkor egész nap egyedül voltam a suliban, nem tudtam senkivel beszélgetni.. tényleg borzalmas. Nekem csak az iskolaváltás segített. Ha elkönyvelnek félénknek és antiszociálisnak, abból már nagyon nehéz kilépni. A menőkkel nem kell foglalkozni, minél hamarabb meg kell keresni azt, aki szimpatikusnak tűnik, és bátornak lenni.
2015. nov. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
énis már a 9.-et várom amikor már ballagok és iskolát váltok.. elhatároztam hogy a középsuliba megpróbálok bátrabb lenni addig is lapulok :( mást nem tudok csinálni
2015. nov. 23. 15:58
 3/3 anonim ***** válasza:
Kitartást neked hozzá! :) Már nincs sok hátra.
2015. nov. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!