Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Beilleszkedés? Mért ilyen nehéz?

Beilleszkedés? Mért ilyen nehéz?

Figyelt kérdés

szóval az a gond hogy mióta felkerültem a felső évfolyamra, nekem nem megy a barátkozás. Új osztályba kerültem, a többiek nem nyitottak felém én meg persze félénk vagyok és nem merem.. Visszahúzódó vagyok és nem tudok beszélgetni.. Amikor valaki elkezd velem beszélni mindig csak azt tudom ráá mondani hogy oké.


Nem szeretnék azért a középpontba lenni hogy mindenki csak rám figyeljen de azért azt se szeretném ha tojnak a fejemre/levegőnek néznek


Mindig próbálom elhatározni hogy ˇebben az évben sok barátot szerzek uj életet kezdek stb. de nem megy. Mindig vannak olyan "menők" Akiktöl elbizonytalanodok.. Mindenkinek könnyen megy a beilleszkedés..



VÁROM MÁR A 9.-ET MERT AKKOR BALLAGOK ÉS ISKOLÁT VÁLTOK.. MEGPRÓBÁLOK BALLAGÁS UTÁN NYÁRON ARRA TÖREKEDNI HOGY BÁTRABB LEGYEK.. ADDIG IS LAPULOK.. MÁST NEMTUDOK CSINÁLNI.. HA MÁR ELKÖNYVELTEK FÉLÉNKNEK AZON NAGYON NEHÉZ VÁLTOZTATNI IGYHÁT ISKOLAVÁLTÁSNÁL CSAK SIKERÜL. REMÉLEM...



2015. nov. 23. 16:01
 1/1 anonim ***** válasza:
2015. nov. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!