Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Külföldre költözünk milyen...

Külföldre költözünk milyen nehéz lesz a beilleszkedés a suliban?

Figyelt kérdés

Az a baj,hogy ettől nagyon félek,hogy nem tudok beilleszkedni,milyenek az ottani fiatalok. Igaz,hogy csak nyáron megyünk,de már most izgulok. 11.-es leszek akkor.

Itt is voltak a suliban beilleszkedési problémáim,mert csöndes vagyok,és cikiztek a külsőm miatt is. Valaki segtísen!



2015. jan. 1. 18:55
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia! En szeptemberben koltoztem kulfoldre es kerultem uj suliba. Most vagyok 10.es. Nekem nem is igazan az volt a nehez hogy ugy beilleszkedni es megszokni az embereket hanem hogy baratokat talaljak. Nekem eleg nehez dolgom volt mert okos vagyok, jo tanulo es ez rogton adott nekik egy alapot h piszkalhassanak. De azert az emberek tobbsegeben van egy olyan oszton hogy kedves az uj emberrel ugyh sztem veled is azok lesznek, ne aggodj! A kulsod miatt ha cikiznek akk hulyek!!!! A kulso nem szamit se akk ha szep se akk ha csunya vagy. Ez is csak egy kulsoseg ami eleg relativ. Engem az elozo sulimban azert piszkaltak mert nem sminkeltem magam es h milyen eretlen vagyok...

Ne probald megjatszani magad, legyel olyan amilyen normalisan vagy akk is ha nem vagy egy nagymeno. Fogsz talalni baratokat.

Ha van meg kerdesed irj :))

2015. jan. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!