Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha utcán, suliban, munkahelyen...

Ha utcán, suliban, munkahelyen, szórakozóhelyen jön rátok a kakálhatnék mit csináltok?

Figyelt kérdés

Természetesen nem azt várom hogy hat haza megyek... Most pl buszos vagy , illetve messze laksz az adott helytől. El mesz WC-re nyilvános helyen ? Mert nekem mar volt hogy muszály volt pl gyakszim van es reggel rám jön de mar rég nem vagyok otthon Tescóban pedig van WC

De olyan gaz ha pl osztalytarsammal be megyünk a WC-re es szar szag van

Miért ítélik el az emberek ennyire ha vkire ott jön rá ahol nm kene miért gáz ?

Jo persze az de miért ....en sose megyek el WC-re suliba pl pisilni mert undorító a WC a kakilast is próbálom addig vissza tartani ameddig haza nem erek de volt mar olyan hogy még távol volt a haza út es nem bírtam es el mentem suliba de nem szunetbe , órán akkor nem volt senki ...

Rendes válaszokat várok


2015. nov. 25. 15:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Oda szarok ahol vagyok. Milyen kérdés ez????
2015. nov. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__egyeb-kerdesek__5403..

Hasonlo mint ez csak ezt nem en írtam ki

2015. nov. 25. 15:55
 3/5 anonim ***** válasza:
Örülök h ezek alapján teszel fel kérdést. Xd
2015. nov. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szoktasd hozzá a szervezetedet, hogy mindig reggel, kelés után kelljen. Akkor nem fog meglepetés érni buszozás közben.
2015. nov. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 justaboutto ***** válasza:
Hmm. Gondolom rájöttél már, hogyha WCzned kell és nem tudsz elmenni borzalmasan érzed magad és nem tudsz foglalkozni semmi mással igazán. Szóval jobb minél hamarabb elintézni ott ahol vagy. Ha tudod, hogy kell próbáld úgy alakítani a helyzetet, hogy egyedül mehess a mosdóba. Ennyi
2015. dec. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!