Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tennétek, ha kapnátok...

Mit tennétek, ha kapnátok valami jót, amit nem érdemeltek meg?

Figyelt kérdés
2015. nov. 29. 10:36
1 2 3 4
 11/34 anonim válasza:
Ha kapnék valamit amit egyáltalán nem érdemelnék meg suerintem nem használnám csak akkor ha már megérdemlem. Ha pedig valamiért bünteTést kapok és megbocsátanak örülnék, nagyon.
2015. dec. 1. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 Takács Levente 011 válasza:
Azon igyekeznék, hogy én tegyek valami jót valakivel akit ismerek, és aki szerintem esetleg nem is érdemli meg.
2015. dec. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim válasza:
Rajzolnék egy gyönyörűt, annak akitől kaptam. Én ezt tenném. De attól is függ, kitől kaptad. :)
2015. dec. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 A kérdező kommentje:

Kedves Dani!

pont az a lényeg, hogy nem érdemled meg mikor kapod. AKKOR mikor adják, elfogadod vagy nem?

2015. dec. 1. 19:40
 15/34 anonim válasza:
Eleve megválaszolt kérdés a kérdéshez hozzáfűzött állítás által. A meg nem érdemlés alapja, hogy nem fogadom el, mert ha elfogadom, azzal máris megérdemlem.
2015. dec. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 Lautus válasza:

Büntetés helyett megbocsátás?

Jól hangzik. Jézus nagyon jó volt ebben. Én örülnék és elgondolkodnék.

2015. dec. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 A kérdező kommentje:
Lautus, eltaláltad a lényeget !
2015. dec. 2. 21:06
 18/34 A kérdező kommentje:

"A meg nem érdemlés alapja, hogy nem fogadom el, mert ha elfogadom, azzal máris megérdemlem."


ez tévedés


1 - ha valamit nem érdemelsz meg, az független attól, h elfogadod-e v sem.


2 - ha elfogadod, az sem változtat azon, hogy nem érdemelted meg

2015. dec. 2. 21:09
 19/34 anonim ***** válasza:
Ha már ezt a kérdést feltetted, akkor ne fogadd el, azzal az indokkal, hogy Te ezt nem érdemeled meg. De mindent megteszel, hogy kijavítsd a hibáidat, ami miatt nem érdemeld meg. Ez jó pont lesz azoknak akiktől kapnád a jó dolgot. És vagy azt mondják, hogy fogadd el nyugodtan, és hozd helyre a hibáidat, vagy megvárják, amíg cselekszel 1-2 jó dolgot, és utána fogod megkapni. Viszont a jó cselekedet ne csak ideig-óráig tartson. Gondolj arra, hogy mivel nem teszel jót, mi az amivel fájdalmat okoznál a szüleidnek! Ha gondolkozol előtte akkor sok kellemetlenségtől meg tudod magatokat kímélni.
2015. dec. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim válasza:
#18: Jelen esetben axióma korlátba ütköztél. Légyszíves definiáld nekem a megérdemlés / meg nem érdemlés feltételét / feltételeit a te véleményed szerint.
2015. dec. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!