Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi szépség van az életben ha...

Mi szépség van az életben ha valaki szegény, buta, gyenge és nincs barátnője?

Figyelt kérdés
Van értelme így élni? Lehetséges az újjászületés egy szerencsésebb ember bőrébe?
2015. nov. 29. 16:03
 1/3 anonim ***** válasza:
én is pont ilyen szerencsétlen vagyok, nem sok értelme van igy az életnek, ha nincs munka az a baj ha van akkor meg csak szenvedek a szar munkahelyeken, csajozni én se tudok, én is pont olyan vagyok mint te, bárcsak meghalnék már!
2015. nov. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Számos szép dolog van, nem a búslakodásban és csak a rossz dolgokat kell észrevenni, és nem szabadna magunkat leírni. A boldogság, szépség sok mindenben lehet megtalálni, az nem függ sem a kinézettől, sem az anyagiaktól.
2015. nov. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Mustela Putorius válasza:
66%

Van akinek pontosan ez a szerencsétlenség jön be. Illetve én ki nem állhatom a nagypofájú mai raj gyerekeket, rájuk sem nézek, hiába van kocsi, pénz, izom, stb.. Várj egy olyan emberre, aki meglátja benned a szépséget, mert van benned is szépség, sőt sokkal több, mint ezekben a buta kis hülyékben. Az én barátom sem egy csajozós alkat, sőt.. De idővel sikerült kicsit "kicsomagolnom" a lelkét, és egyre csak jön kifelé ebből a szerencsétlenségből. Biztos vagyok benne, hogy nem vagyok egyedül ezzel a gondolkodással, én jó családból származom, van pénzünk, de soha a büdös életben nem érdekelt, hogy a másiknak van-e. Ami meg nekem volt azt mindig odaadtam az első csövesnek, aki kéregetni jött, vagy a barátomnak akit kidobtak az otthonából. Ha van ambíciód, lesz pénzed, csak hajtsd! Buta meg biztosan nem vagy, de aranyos ahogy leírtad :D

A barátnő pedig nem jelent státuszszimbólumot, sőt néha azért jobb is egyedül lenni, ha meg nem, csak várj türelemmel, majd jön valaki.


Másrészt nem vagy egyedül, én is egy kib.szott szerencsétlen ember vagyok alapvetően. Hazafelé csak egy mozdulat lenne elrántani a kormányt és belemenni egy kamionba. Mégis élek még (bár kitudja meddig).


Bocs az összeszedetlenségért, a szerencsétlenségemből adódik.


19/L

2016. jan. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!