Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit gondoltok az oroszlán...

Mit gondoltok az oroszlán csillagjegyű emberekről?

Figyelt kérdés
Én egy ilyen csillagjegyű lány vagyok,és nagyon szeretem a személyiségemet.De sajnos volt már bajom belőle mert diszharmonikusan is előjön:( Túlságosan szókimondó vagyok és nagyfokú az igazságérzetem is:(
2010. márc. 21. 20:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
és is ori vok 13|F :D
2010. márc. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Alkoholisták! Najó nem de apám az.
2010. márc. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

én is az vagyok, de nekem valahogy más a személyiségem, szal nem vagyok olyan nagydumás meg magabiztos, viszont van egy nagyon jó bnőm, ő is oroszlán, őt se jellemzi annyira ez a dolog, de pl eléggé akaratosak vagyunk mindketten :D nagyon poén tud lenni ha megyünk együtt vhova és elkezdünk azon "veszekedni" h melyikünk menjen ki először az ajtón mivel mindketten azt akarjuk h menjen a másik xD :D

jah és van még egy osztálytársam, ő fiú és szintén oroszlán, rá meg nagyjából tökéletesen illik az oroszlánság :D

szóval sztem csillagjegy alapján nem nagyon lehet megismerni az embereket, mondjuk mindekiben van vmi ami a csillagjegyénél leírtakból jellemző :)

fúúha jó hosszú lett :D de azért remélem érthető voltam :)

15/L

2010. márc. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Pont olyanok, szeretik nagyon a személyiseguket. Szeretnek nagyon dőzsölni, akkora az egojuk, h alig fer be a hazba, de ezt ha ugyesen tudjak hasznalni, akkor nagyon jo tulajdonsag, mert magabiztosak lesznek tole, ok tudnak lenni a csaszarok, viszont ez hatranyukra is lehet, mert itt lakozik a gyenge pontjuk, az egojuktol fogva pl egy srac, lany (ellenkezo nem) az ujja korul tudja tekerni, feltéve, h a hatalmas buszkesege nem nem huzza ki a slamasztikabol.

A masik dolog meg az, h amirol te beszélsz, az csupán a "napjegy". Ez meghatarozza a hetkoznapokban azt a jellemedet, ami igy elso latasra is meglatszik rajtad, viszont ezenkivul még sok asztrologiai jellemzo van, ami még fontosabb parameter is. ajanlom az alabbi oldalt szamodra: [link] döbbenet, h mennyire jo. nem scak blabla van benne, hanem az eletedet tudja megvaltoztatni, amiket készit a tag. remélem, segitettem :)

2010. márc. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi kommikat,igen igyekszem énis a javamra fordítani a tulajdonságaimat.Sajnos eléggé igaz rám az egoistaság,és hamar megbántódom,nem nagyon fogadom el mások segítségét,könnyen megsértődöm,féltékeny típusú ember vagyok...:S Hajlamos vagyok a hisztire is:( De igyekszem a javamra fordítani és magabiztosságba,segítőkészségbe,kedvességbe fordítani:)

Szeretném még hogy mások is válaszoljanak és meséljenek h ők mit gondolnak:)

Előre is köszi

2010. márc. 22. 17:25
 6/12 anonim ***** válasza:
Én is az vagyok, meg egy csomó ismerősöm is van közülünk. Hát akaratos, nagyszájú, szókimondó, könnyen dühbe gurul. Legalábbis ez itt mindenkire érvényes :D
2010. márc. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Imádni valóak... :)
2010. márc. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

A világon akit a legjobban utálok, az oroszlán jegyű... Egy megkeseredett, rosszindulatú családtag, aki a saját nyomorát úgy akarja aranynak feltüntetni, hogy másokat megaláz, kihasznál.

Ettől függetlenül, nincs bajom semmilyen jegy szülötteivel, ő a kivétel ;)

2010. márc. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem szeretem az oroszlánokat =/ Igazából nemtom megmagyarázni miért, de akkor sem :S persze azért van kivétel :)
2010. márc. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Borzasztóan idegesítőek, a nagyképűségük pedig egyáltalán nem ösztönzi őket önfejlesztésre, hiszen tökéletesen meg vannak elégedve magukkal. Abszolút igazságtalannak érzem tőlük, hogy én mint őszinte ember, semmit sem érek a szemükben, mert nem fényezem őket a semmiért.

Bak lány

2010. júl. 14. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!