Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan győzzem le a bennem...

Hogyan győzzem le a bennem tomboló mérhetetlen irigységet?

Figyelt kérdés

Irigy vagyok. Borzalmasan. Ezt valószínűleg apukámtól örököltem, mert ő is egy nagyon irigy ember. De nem vagyok rosszindulatú, tök kedves nő vagyok. Ez anya vérvonala. :) Nem szemétkedem, csak szépen csendben, magamban irigykedem. Tehát másokat nem bántok, viszont saját magamat felemésztem ezzel. Már elmúltam 30, és bár nem vagyok gazdag, de mindenem megvan, ami egy normális élethez szükséges. Mégis megpusztulok az irigységtől.

Van erre gyógyír? Bármilyen pszichológiai mizéria, agykontroll, bármi?



2015. dec. 2. 12:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Minden napod éld úgy,mintha az utolsó lenne,és akkor nem fogsz másokkal foglalkozni,csak magaddal :)
2015. dec. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Pszichológus segíthet.
2015. dec. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nálam szinte Ugyanez van😞..

De volt egy barátnőm aki mindenet megosztotta es én arra is irigykedtem hogy o hogyhogy nem ilyen origy,dejó neki..szoval csak gondolj arra hogy milyen jo lenne ha vrmeled ials igy bannanak

2015. dec. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!