Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan éltétek meg a felnőtté...

Hogyan éltétek meg a felnőtté válást?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok. Most egy ideje olyan időszakomban vagyok, amikor mindenben kételkedek, mindenben a hibát keresem, óriási zűr-zavar van a fejemben. Keresem az élet értelmét, nem értem. Elveszettnek érzem magam. Azon stresszelek, hogy milyen lesz az életem, amikor már családom lesz (pedig, hol van az még?!) a lényeg, hogy nem akarok hibázni a jelentben és, ha egy pici dolog nem úgy sikerül, ahogy szeretném, kiakadok. Ilyenkor mélyről jövő sírás jön órákig. Próbáltam azt, hogy mindennap olvasom a Bibliát, mert arra is gondoltam, hogy az miatt vannak ezek a kirohanásaim és kudarcaim, mert távol vagyok Tőle. Ilyenkor azért sírtam és voltam szomorú, mert nem sikerült minden olvasottat betartani. Nyugtassatok meg, hogy nem vagyok őrült, vagy olyan, aki pszichológus segítségére szorul, egyszerűen azért vagyok ilyen, mert változás megy végbe az életemben, gondolok itt a felnövésre, ellenkező esetben tanácsokat kérek. Ilyenkor mit kell tenni?!

2015. dec. 3. 15:05
 1/2 anonim válasza:
Nem vagy őrült, ezek csak a jó öreg hormonok :) Majd elmúlik. Istenhez meg nem a Bibliától leszel közelebb, de ebbe most nem megyek bele.
2015. dec. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
egyébként nincs azzal semmi gond, ha valaki elmegy pszichológushoz :)
2016. ápr. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!