Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan orvosolhatnám, hogy...

Hogyan orvosolhatnám, hogy életképtelen vagyok?

Figyelt kérdés

Felnőtt létemre az önálló ügyintézés nehézséget okoz.

Túl sokat vacillálok,izgulok és nem igen tudok döntést hozni.

Az élet minden területén érzem a negatív hatását.

Utálom magam emiatt.

Mások olyan könnyedén természetesen intézik az életüket.

Utazás,jegyfoglalás,orvos,stb, nekem meg minden kínlódás és izgulok miatta.


Hogy szabadulhatok meg ettől?



2015. nov. 9. 15:54
 1/3 anonim ***** válasza:
54%
Ne stresszeld miatta magadat. Minél többet találkozol ilyennel, annál hamarabb szokod meg.
2015. nov. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Hidd el, mindenből az első a legnehezebb. Amikor először voltam postán, össze-vissza tébláboltam, hogy hova kell állni, hogy kell kitölteni a csekket. Amikor először repültem egyedül majd szétszedett az ideg, hogy biztos nem jól fogok csinálni valamit, és baj lesz, aztán idővel belejöttem. Van aki ösztönből laza, más csak akkor lesz ha megszokássá válik....
2015. nov. 11. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
68%

Én is pont így vagyok vele, ha nem művész pályán lennék, és nem lennének akik segítenek a hivatalok dolgok ügyintézésében, akkor már rég éhen haltam volna egy sikátorban.

Nem tudom hogy valaha is felelősségteljes ember leszek e...

2015. nov. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!