Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi a szellemesség jelentése?

Mi a szellemesség jelentése?

Figyelt kérdés
Csak igényes, jól megírt, és fogalmazott, teljeskörű választ szeretnék kapni rá.

#jelentés #szellemesség #szellemes lenni #szellemesnek lenni
2015. dec. 4. 02:38
 1/5 fersk ***** válasza:
100%
Feltételek szabása a válaszolók számára nem túl kedves dolog és kimondottan nem szellemes. :(
2015. dec. 4. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
1-nek igaza van. De egyébként a lepedőben hu-huh-huúú a szellemes-ség
2015. dec. 4. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

"Csak igényes, jól megírt, és fogalmazott, teljeskörű választ szeretnék kapni rá."


Ilyesmire ezen az oldalon nem kötelezhetsz senkit!

Ha ilyen magas igényeid vannak, és ezt ÍGY fodagalmazod meg, akkor kérj tanácsot a tanítónénitől, vagy keresgélj magad!

Van a neten elég felvilágosítás a lusta követelőzőknek is...

2015. dec. 5. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sajnálom, hogy bennetek ennyi sértődöttség van, és pont rajtam vezetitek le. Én tiszta lapokkal játszom. Senkit se sértegetek, eszembe sincs. Nem köteleztem senkit semmire, nem is tudnék, csak leírtam feketén-fehéren, hogy mit szeretnék. Ha nem írnám le, akkor is ezt szeretném, de így legalább világos mindenki számára. Az, hogy annyi negatív érzelem van bennetek, hogy engem szeretnétek idegesíteni a sok értelmetlen kommenttel, titeket minősít. Én magamat és a többi embert szerettem volna megkímélni a sok fölösleges hozzászólás olvasásától, találgatásoktól, mert azzal tele van a padlás. Ha ez valakit sért, akkor azt az embert sajnálom. Egyikőtök sem a kérdésre válaszolt. Béke! Ment a zöld kéz!
2015. dec. 6. 14:10
 5/5 A kérdező kommentje:
Ez a sértő "szeretnék" szó, jajj! Hát, most jut eszembe, a hírhedt Kövér László-kijelentés: „Azt szeretnénk, ha a lányaink az önmegvalósítás csúcsának azt tartanák, ha unokákat szülnének nekünk.” Hát még, ha vannak is értékrendi zavarban szenvedő, vagy egyértelműen család, és nemzetellenes liberó egyének, akiknek ez nem is tetszik, de azt még mindig nem értem, hogy 2015-ben, szólás, és véleményszabadságban, mégis, hogy lehet "belekötni" abba, hogy valaki mit szeretne, mik a vágyai, s a jövőképe, s, hogy miről mit gondol. Ákosról nem is beszélve.
2015. dec. 20. 06:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!