Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Most én vagyok egy dilis...

Most én vagyok egy dilis különc, vagy egyszerün megválltozott a normális szó jelentése?

Figyelt kérdés

Komolyan mondom lassan úgy érzem magam mint E.T..Mostanában folyton hallom a barátaimtól hogy így inna,meg így cigizne,és ilyenkor az van hogy széjjel röhögöm magam,és legtöbbször csak annyit mondok hogy ha neked az a célod hogy 40 évesen meg halj tüdõrákba akkor remekül fogsz haladni.

Meg multkor arra terelõdött a szó hogy ki mit csinál hétvégén,és úgy néztek rám mint borjú az újkapura,amikor mondtam hogy valószínüleg futok egy kicsit a tó körül,majd el megyek túrázni (hogy álljon a nyakába a görcs vasvillástól,ez az idõ miatt nem sikerült :D ) az erdõbe,meg talán ki megyek fotózni.Ekkor jött az a mondat hogy teljesen hibbant vagyok mert nem gépezek egész nap...

De nem csak ezek a hibák vannak hanem még egy csomó minden,csak nincs kedvem sokat írni.

Most akkor komolyan én vagyok dilis,vagy a normális szó jelentése változott?

14/f


2013. márc. 17. 19:29
 1/9 A kérdező kommentje:

Légyszi az íráshibákért ne szedjétek le a fejem,a nyelvtan nem a kedvencem :)

Köszi elõre is

2013. márc. 17. 19:30
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem vagy dilis, te is tudod. :) Én sem iszok, vagy cigizek. Én is szeretek futni, vagy sétálni, ilyesmik... Ha valaki így érzi jól magát, csinálja így, nincs ezzel gond, ha a másik úgy, akkor legyen boldog, ennyi a titok. :)

15/l

2013. márc. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 dani900 ***** válasza:
100%

Egyet kell eldöntened:

Beállsz a sorba, vagy mersz egyedi lenni?

2013. márc. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon kérlek maradj ilyen! Ha felnőnek a gyermekeim, ilyen példaképre lesz szükségük!!
2013. márc. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nagyon jó vagy így ahogy vagy! Nem vagy dilis különc,ezt láthatod az előző válaszokból is! Jó látni,hogy vannak még ilyen emberek!
2013. márc. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Misaka Kaori válasza:

Miért lennél dilis ettől? Vigyázol az egészségedre és felelősségteljesebb vagy, mint a többi. Maradj ilyen, mert ritkaság a mai világban a normális ember. :)

22/L

2013. márc. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) Nem is szeretnék olyan retardtált lenni
2013. márc. 18. 17:40
 8/9 anonim ***** válasza:

Neked az a célod, hogy 40 évesen öngyilkos legyél mert magányos vagy?

Nem azt mondom, hogy cigizz és igyál (bár utóbbi ha nem gyakori, és nem iszol sokat nem baj), de így előbb utóbb utálni fog mindenki. iért zavar ha ő így boldog?

2013. márc. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

nem a normális szó jelentése változott meg, hanem maga a normálisság mércéje.

mindig is az volt normális, aki megfelelt a normáknak, átlagos volt, hogy manapság ezek kerültek többségbe, akik cigipiabulifacebook, és te lettél a kisebbség, az nem változtat a szó jelentésén. ez egy viszonyított szó.


"Maradj ilyen, mert ritkaság a mai világban a normális ember. :) "


pontosabban a világ mindig tele van normális emberekkel, csak nem mindig az a normális, amit mi annak szeretnénk tudni.


"Nem azt mondom, hogy cigizz és igyál (bár utóbbi ha nem gyakori, és nem iszol sokat nem baj), de így előbb utóbb utálni fog mindenki. iért zavar ha ő így boldog?"


ez enm feltétlenül igaz, van még pár kivétel, aki ilyen, csak nem könnyű megtláalni őket, mert kevesen vannak. hidd el az sem jobb ha egész éelteden át megjátszod magad. inkább az öngiylkosság, mint zombiélet.

2013. márc. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!