Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Jót cselekszek, hogy az itt...

Jót cselekszek, hogy az itt siránkozó férfiakba (akarom mondani fiúgyermekekbe) állandóan belerugdosok?

Figyelt kérdés
A kegyetlen valóság az, hogy az ember csak akkor hajlandó magába nézni, hogy benne van a hiba, ha már elég ideig rugdosták. Én segítek. Mielőtt valaki lefeminácizna, nem vagyok nő.
2015. dec. 7. 19:06
1 2
 1/19 anonim válasza:
74%
Sosem panaszkodtam még itt, de azt gondolom nem teszel jót. Egy, senki sem kért fel téged a moderátor szerepére, kettő, hogy tegyél rendet a saját életedben, ne másokéval foglalkozz. Ezzel nincs előrébb az emberiség.
2015. dec. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Miért ne lenne rendben az életem?
2015. dec. 7. 19:12
 3/19 Kenzo Tenma ***** válasza:
100%
Végülis ez az oldal azért van, hogy idegenek segítsenek egymásnak, szóval, ha a válaszaiddal megoldáshoz segíted a az itt vergődőket, akkor mondhatni jót cselekszel. Mondjuk az nem mindegy, hogy milyen stílusban teszed, az sem jó, ha túl obszcén módon fogalmazol, mert, akkor a delikvens nem fogja látni a sértődöttségtől a mondanivalót.
2015. dec. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
41%

Nyugodtan rugdoshatsz, ezzel nálam nem érsz el semmit.


Sokáig abban a hitben éltem, hogy bennem van a hiba, pontosítok. Nagy hiba van bennem, amiért nem tudnak elfogadni.


Aztán kb 1,5 év alatt rájöttem, hogy ez egy bullshit. Sokkal sz@rabb jellemű embereknek van bnője, alkoholisták mellett van nő, drogosok mellett is van, munkanélküli munkakerülők mellett is.. Én ezektől az emberektől 100x jobb vagyok, még sincs mellettem senki. Szóval a hiba, nem az én készülékemben van!

2015. dec. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Nem én sírok nő után meg kalap alá vesz minden nőt, hogy pénzéhesek. Az itteniek viszont az első visszautasítás után elpityergik magukat. Nem tudják kezelni, nem tanulták meg hogyan kell felnőtt módjára lekezelni egy visszautasítást.
2015. dec. 7. 19:15
 6/19 anonim válasza:
0%
Ezek nem fognak magukba nézni akár rugdosod őket akár nem. Pont a felelősséghárítás tartja egyben az egójukat. A maguk kis világa biztonságosabb mint a valóság. Én csak szánom őket. Mint az egyik előttem szóló. Az se szerelmet akar csak nőt magamellé. Hisz egy drogostól is irigyel egy nyilvánvalóan pocsék értékítélettel rendelkező "nőt". Ha ilyen igénytelen a partnerére meglepne ha élhető kapcsolatot lenne képes kialakítani. Aztán persze meg a világ meg a nők a hibásak.
2015. dec. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
#4 Megint csak sírsz. Sportoltál eleget? Fejlesztetted magad önfejlesztő pszichológiá könyvekkel? Michael Pilinsky - Without Embarrasment, ennek nézz utána.
2015. dec. 7. 19:20
 8/19 anonim válasza:

4-esnek van igaza maximálisan,ugyanezt gondolom egy az egyben...


Amúgy semmit nem érsz el vele,mert világéletemben belém rúgtak,és míg nem kaptam meg az ezrediket anno fiatalon,addig érdekelt.Azóta már lepereg rólam,írhatnak,mondhatnak bármit egyáltalán nem érdekel.

Egyetlen dolog van,ami befolyásolhat engem,a valóság,a tapasztalat,az élőben való bizonyítás.

Szóval amíg én nem találkozom élőben másmilyen nővel,csak felszínessel,addig nem fogok mást mondani,vagy hazudni... ennyi.

24/F

2015. dec. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
64%
Jót. Idézőjelbe. Azoknak akik nem találnak párt a világ összes kicséért sem, van egy rossz hírem: márpedig az, hogy hiába nem néznek szembe a ténnyel, de a hiba az ő készülékükben van! Akinek nincs párja, az nemis akar párt magának! Persze fejben, vágyban igen....de valójában mégsem. Ezért nem sikerül találniuk senkit, aki megfelelne számukra, akinek megfelelnének.... Tehát ahhoz, hogy mégis csak legyen párjuk, nekik kell változtatni a hozzáállásukon. Ez lehet, hogy önismeretet kíván....hiszen tudatalatti dolgok is lehetnek (sőt, a legtöbb esetben ez áll a háttérben) amik megakadályozzák a párra találást. Azt javaslom: ismerjétek meg magatokat! Ne csak a felszínen! Azzal még nem mentek semmire......
2015. dec. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
59%

"A kegyetlen valóság az, hogy az ember csak akkor hajlandó magába nézni, hogy benne van a hiba, ha már elég ideig rugdosták."


Miféle szadista szöveg ez már?! Honnan vetted ezt a baromságot? Ha itt rugdosod ezeket a szerencsétleneket, azzal csak még jobban alájuk vágsz, ezzel csak rontasz a helyzeten, olaj a tűzre, megvan nekik a maguk baja, nem kell még provokálni is őket. Sztem az ilyen siránkozókat egész egyszerűen le kell szarni, ha semmit nem reagálsz a hülyeségeikre, akkor egy idő után talán megunják. Meg egyébként is mindenkinek saját magának kéne magába szállnia, ha ez nem megy, akkor egy vadidegen me

2015. dec. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!