Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen pasi az, aki állandó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen pasi az, aki állandó jelleggel megakarja mondani mit tegyek? És állandóan irányítani akar?

Figyelt kérdés

De tényleg mindenben.

Mindig mindennek akkor kell történnie, ahogy Ő mondja és Ő akarja.

Én ezt nem fogom bírni.

Már most kivagyok akadva és még csak 2 hónap telt el.

Úgy érzem így nem lehetek mellette önmagam.

Mitn egy kiskutya, akinek megmondják, hogy tipli a sarokba és k.ss.


Találkozott már valaki ilyen pasassal?

Mi lett a vége?


Mert azt hiszem én borítani fogok és lehet meg is ütöm, de komolyan.



2015. jún. 29. 08:29
 1/10 anonim ***** válasza:
66%
A nővérem találkozott ilyen pasassal. Sajnos későn vált el tőle. Ő maga mondta hogy elment az esze mikor hozzáment. A parazita típusú férj aztán a fél vagyonát is vitte. Mert hát a parazita típusú férj egyik jellemzője volt hogy életében talán 10 Ft értéket ha megkeresett önmaga.
2015. jún. 29. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Ez a pasi jól keres, mindene megvan. Kocsi. ház...de nekem nincs türelmem sem energiám elnyomottnak lenni.

Mi értelme egy kapcsolatnak, ha mindig levagyok oltva és nem lehet önálló véleményem?

2015. jún. 29. 08:35
 3/10 anonim ***** válasza:
70%
ülj le beszélni vele, ha nem juttok közös megoldásra, szerintem állj tovább.
2015. jún. 29. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen pasinak egy döntésképtelen, határozatlan törékeny virágszálra van szüksége, akit irányíthat. Van olyan nő, aki tényleg arra vágyik, hogy megmondják neki mit csináljon és ő ettől határtalanul boldog. Na te nem vagy ilyen nő. Így ha már most kiborít lehet jobban teszed ha kiadod az útját amíg nem bonyolódsz bele az egészbe jobban érzelmileg. (és ő se)
2015. jún. 29. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell verekedni,balhézni.

Egyszerűen szakíts vele,mert ez valószínűleg jobb nem lesz,csak rosszabb.

Le fogja építeni az önbizalmad és az önbecsülésed.

Minél tovább vagy vele annál nehezebb lesz elhagynod.

Örülj neki,hogy ilyen hamar felnyílt a szemed és lépj!

2015. jún. 29. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenkor elgondolkodom, hogy ennyire nem ismerik az emberek önmagukat és embertársaikat? Az ilyen személyiség már az első randin meg szokott mutatkozni... Barátnőm is ilyen pasassal jött össze, és amikor bemutatta, már 2 perc után rosszul éreztem magam a társaságában a kényszeres irányításmániája miatt, pedig nem is velem csinálta... a barátnőmnek viszont hónapok kellettek, hogy rájöjjön, hogy ez neki mennyire rossz, de még mindig nem tudott szakítani.


Össze se kellene jönni az ilyen pasikkal, mert minden vele töltött nap csak negatív tapasztalatokkal gazdagít, és az összes ezután következő kapcsolatra rá fogja nyomni a bélyegét!

2015. jún. 29. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
64%

Nekem a legelsö kapcsolatom volt ilyen. Vele csináltam mindent elsönek.(szex)

Egy ideig jo volt minden, bele is estem rendesen(elsö honap) aztán kibujt a szög a zsákbol milyen "fantasztikus" ember.

Akkor szexeltünk ha neki kedve volt, ugy ahogy ö akarta, akkor taliztunk ha ö rám ért, oda mentünk ahova ö akart és még sorolhatnám.

Ezt a parancsolgatást én kemény másféll hétig birtam aztán szakitottam. Nem vagyok senki kutyája, és ez az alárendelt szerep nálam nem játszik.

Annyit tudok tanácsolni hogy probálj meg vele beszélni, ha nem változik semmi le is ut fel is ut..:)

22L

2015. jún. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Csajszikám, hagyd ott azt a férget! Könyörgök..az ilyenekből lesznek a bántalmazó férjek, pasik!!! Mert az elején kell lelépni! Sokkal nehezebb lesz ebből később kiszállni, és azt pedig ne hidd, hogy meg fog változni! Légy szíves, hagyd ott... :( Nem örülnék, ha bajod esne, akár fizikailag, akár lelkileg. Tudom, hogy könnyen beszélek, de gondolkozz! Hány ilyen történetet hal az ember? És ezeknek mindig rossz a vége. Nem fog megváltozni! Egy férfi sem képes megváltozni! Abban igen, hogy mondjuk leszokik a cigiről, de komolyabb dolgokban nem! És ezt nem bántásként, hanem tényként mondom. Ember vagy, vagy háziállat? Hm? Gondold át...
2015. júl. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
*hall
2015. júl. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
normális :D
2015. júl. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!