Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mennyire lehetséges az hogy...

Mennyire lehetséges az hogy két türelmetlen/sértödékeny/egoista ember jól érezze magát együtt?

Figyelt kérdés

A kérdés eléggé foglalkoztat, mert általában mindig a hozzám legközelebbálló személyeket így jellemezném, amilyen jelzőket felsoroltam a kérden belül. Egy időután elegem van az ilyen emberekből, bár én sem vagyok jobb, nekem is elég sok a gyenge pontom. Olyankor sosem tudom, hogy miért viselkednek úgy velem, ahogy, de többnyire azt tapasztalom, hogy a kiegyensúlyozotabb emberek közelében másmilyenek.

Valamiért nagyon sokszor foglalkoztat az a kérdés, hogy tudnék változtatni, hogy jobban kijöjjek azokkal a személyekkel, de mindig az az érzésem, hogyha minden odaadásommal, jóindulatommal pl. türelmesebb, kedvesebb, megértőbb lennék velük szemben, azzal nem változna semmi, illetve ők úgyis ők viszonyulnának rosszul, mégha én szeretném is, hogy jobb legyen, de olyankor rám kennék, hogy úgy sem vagyok jobb.

Te ilyen kapcsolatokban hogy tudsz dűlőre jutni, hogyha tudsz?


2015. dec. 12. 23:29
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ideig-óráig ellehet két ilyen ember, de hosszútávon nem működik sem baráti, sem párkapcsolat két ilyen ember közt. Jobb kerülni az ilyen embereket és kár megváltozni vagy feladni az egyéniséget bárki miatt is.
2015. dec. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De ha mindenáron türelmesebb, kedvesebb akartam lenni velük nagyrészt, miért így viszonyulnak? Ennyire emészti őket belül az érthetetlen sértődéseik?
2015. dec. 21. 22:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!