Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan lehet leszokni arról,...

Hogyan lehet leszokni arról, hogy lottózóba járjak?

Figyelt kérdés
Nagyon sok mindennek ellen tudtam állni amiről tudtam ,hogy rossz (alkohol, cigaretta, drogok, egészségtelen üdítők, számítógépes játékokra való függés). Mégis az a problémám ,hogy már 7éve játszok tippmixxel, tinédzser korom óta, régebben kártyáztam, játékgépeztem, kaparós sorsjegyeket vettem, szinte minden amit el lehet képzelni, de azokkal legkésőbb fél év után letudtam állni, de ez valahogy más.

2015. dec. 16. 20:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Mennyit játszol el?
2015. dec. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
próbáltam összeszámolni olyan 450-500 ezer 7 év alatt, persze volt hogy nyertem 60, 180 és 200 ezreket is, de az utóbbi időben 10.000-rekkel játszottam már :(
2015. dec. 16. 20:51
 3/8 anonim ***** válasza:
Próbáld meggyőzni magad ez az egyetlen esélyed az már jó ha észrevedted a problémát és be is ismered magadnak h baj van.
2015. dec. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Fogadd meg, hogy nem mész többet lottózóba, és tartsd magad hozzá. Én így voltam a számítógépes játékokkal, teljesen a rabjuk lettem. Aztán egyszer letöröltem az összeset, meg megfogadtam, hogy nem töltöm ilyen hülyeségekkel az időmet. Már jópár éve ennek, és egyáltalán nem hiányzik.
2015. dec. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nem is voltam azóta, igaz még online játszok, ma is gondolkodtam a lottózón, de nem mentem
2015. dec. 24. 20:56
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ha még online játszol, akkor hagytál magadnak egy kiskaput, és így nem leszel szabad tőle. De a te döntésed.
2015. dec. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
igen kiskapu, de itt nem tudok egy nagyobb bukás után azonnal tenni felelőtlenül, mert napokba telik az átutalás
2015. dec. 25. 09:43
 8/8 anonim ***** válasza:
Inkább lottót vegyél, ne fogadásokat köss, hiszen ha szerencséd lenne, akkor már legyen a lottón... :D
2016. febr. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!