Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan tudnék leszokni a...

Hogyan tudnék leszokni a játékokról?

Figyelt kérdés

Mikor munka után haza érek, 2 órát a gép előtt töltök és játszok. Amint végzek és kikapcsolom úgy érzem, hogy azt a 2 órát haszontalanul töltöttem. Ilyen tekintetben szeretnék megváltozni. Valami tanácsot tudtok adni?


26/F


2015. dec. 18. 16:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Nos, én úgy vagyok vele, hogyha az a hobbid, akkor ne sajnáld rá az időt.


Vannak hobbik, amelyekben lehet fejlődni, és vannak hobbik amelyekben nem/nagyon-nagyon nehezen. Ilyen a játék is. Nagyon profinak kell lenned ahhoz, hogy e-sportolónak menj. Míg például a videózás, mint nekem, teljesen kikapcsol, és van is benne hová fejlődni.


De ha te megnyugszol a játéktól, akkor nyugodtan. Én speciel ha felb*sz vki, leülök egy LOL/GTA V játékra fülessel a fülemen, és máris sokkal jobban érzem magan.

2015. dec. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Örülök, hogy nem csak én vagyok így ezzel.

Már hónapok óta a Wargame: Red Dragon szippantott be... Mondjuk a logikám ezzel biztos jobban fejlődik mint egy fps játékkal.

2015. dec. 19. 15:47
 3/4 Neptunus Shin Kaio válasza:
7 év Metin2 :) Beteg tudom.... aztán egyszer csak meguntam, vettem egy kocsit, fogtam egy nőt, csináltam egy gyereket és tökéletesen esélytelen vagyok vissza menni a játékba... kicsit hiányik... de jobb nélküle.
2015. dec. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Régen én is nagy gamer voltam

De egyszer wow közben amíg töltőt az ablakon keresztül néztem a nyári naplementét .És valahogy arra gondoltam hogy mit is csinálok én egyáltalán ?

Rájöttem hogy a sok játékkal töltött idő hamis .Mert hiába vagy a rangsor elején hiába van legendás felszerelésed ez mind hamis .Még ha a játék világ istene is lennél nem érne semmit .Ezek csak számok és betűk a valós életben semmi nem fog váltózni. Minél erősebb vagy a játékban annál gyengébb a valóságban .

Azóta utálom a játékokat

Jelentkezz ki amíg tudsz sokan már nem képesek rá :(

2016. jan. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!