Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek is rossz volt az...

Szerintetek is rossz volt az életem vagy túl dramatizálom? 4-5 éves korom óta mióta tudom az eszem nagyon rossz volt az életem, most 3 éve mióta jelenlegi párommal vagyok megfordult minden végre boldog vagyok . 36 éves vagyok nő

Figyelt kérdés

Régóta bánt a múltam mint gyerek korom mint az első párkapcsolatom

Hátha jobb lesz ha itt ki irom magamból ...

névtelenül könnyebb...

elnyomom magamban de így karácsony fele elő jön a sok rossz emlék...



Anyám egyedül nevelt összejött a nevelő apámmal olyan 4 lehettem kicsi voltam de emlékszem hogy már akkor elkezdödtek a kiabálások ,de mikor 7 éves voltam akkor jött a pokol ,kergetöztek repültek a tányérok nap mint nap nevelő apám berohat hozzám chematoxot (légyirtot) nyomot a szájába hogy anyád ki idegel most megölöm magam ott feküdt elöttem habzó szájjal anyám sikitozott.....

másik alkalom akkor is nevelő apám berohant hozzám késsel a kezébe hogy anyád miatt van és többször megvágta az alkarját hús vér minden látszodott akkor is mentő rendörség minden volt ...


Amiért ezzel az ésszel haragszom anyámra ,hogy nevelő apám mikor berúgott piszkosul bejött hozzám 7-8 éves lehettem .....szóval bejött és letolta a nadrágját teljes meztelenre és rám akart feküdni ,anyám elrántott onan de vele maradt ...ez köztünk maradt mondta anyám hogy mamának elne mond ....

Aztsem értem hogy mért hagyta anyám hogy nap mint nap mikor retegve vártuk hajanl 1 kor hogy haza érjen nevelő apám akkor mért hagyta hogy felkeltsen és hajnal 3-4 ig a konyhába hallgatni kellet a meséket tehát kényszeritett engem is ,iskolába mindig kérdezték miért vagyok fáradt ..de nem mondtam el senkinek ez olyan 14 éves koromig igy ment ...mert besokaltam utána és kiszaladtam a fülkéhez ki hivtam rá a rendörséget

1 ideig a rémálomnak ezzel vége is volt ,tartott tőlem is mert hiába voltam vékony kislány mikor anyámat bántotta akkor nekimentem olyan szinten kivoltam már énis idegileg ....

16 lehettem mikor külön kerültek végleg ,anyám fruszrált volt nélküle mondta is miattad lettünk külön mert mindenbe beleszólsz.....

elkezdett anyám ütni verni ..most ezzel az ésszel már tudom férfi hiánya volt .....

Szóval minden nap nekem esett 16 éves nagylány voltam hol a hajamat tépte ki hol úgy megrúgott tűsarkú cipőbe hogy sebészeten kötöttem ki ,mert hogy cigi csikk volt a hamutartoba nem dobtam ki ....

sorozatos ütés verések még 18 éves koromban is ...

18 évesen elmentem unokanővéremmel 1 szórakozóhelyre haza kisért 1 roma fiú ,nem akartam elöször tőle semmit csak kedves volt ....

a kapuig kisért erre anyám kirontott feláló hajal és orditott a kezét rám akarta emelni ,mire a fiú elkapta neki ,a szemembe ő volt a megmentő ,mondanom sem kell ragszkodtam a fiúhoz én naiv mert felnéztem rá,mondván vége a rémálomnak ......



Hát csak ekkor kezdödött igazán mivel látta hogy tesóm nincs anyám milyen ,,,vissza élt vele és ő is elkezdett ütlegelni , halántékomat orromat számat felszakitotta számat varták ,mivel utána kedveskedett és befogadtak az anyukájáék ott éreztem hogy van családom nem tudom miért maradtam aztán ....naiv buta valamint kötödtem hozzá valamiért .....

ezzel az ésszel 1 percet nem maradtam volna vele ,szóval ne kérdezétek mert nagyon naiv megtört voltam ...

ez 12 évig tartott 2 gyerek lett belőle ,mikor panaszkodtam anyámnak talán örült is neki.....


Valamint 2 alkalommal mikor elmenekültem hozzá gyerekekel vissza zavart ha már szültél neki 2 gyereket menj vissza hozzá ....nem volt más választásom ,nagybácsik nagynénik unokatesók nem akartak beleszólni mert féltek a volt életársamtól.....Vgülis gyermekbántalmazás tette be a kaput és otthagytam a házamat is ......

Szóval ez történt most elsem hiszem minden reggel 1 csoda mikor párommal felkelek... van már közös gyerköcünk és a világ legjobb férje és végre minden oké körülöttem és a gyerekek is kiegyensúlyozottak ami számomra a legfontosabb ....


2015. dec. 11. 20:45
 1/3 anonim válasza:

Sajnálom,hogy ilyen életed volt,de most már fel a fejjel mert jobb lett minden!

Viszont..anyukádal beszéltél már ezzekről a dolgokról,hogy miért hagyta a dolgokat stb?

Talán azért bántanak ezzek a dolgok,mert nincsenek lezárva és ezzen kellene dolgoznod.

2015. dec. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ezek nagyon rossz dolgok, de el sem tudod képzelni, hogy milyen sok ember van, akivel szintén hasonlóak történtek. Sajnos sokkal gyakoribb, mint azt az ember gondolná.

Szerintem örülj neki, hogy találtál egy normális embert és normálisan éltek. Ne hagyd, hogy a múlt megkeserítsen.

2015. dec. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez nagyon szomorú és bosszantó...:(

A lényeg viszont, hogy most boldog vagy és tiszta szívből kívánom, hogy az is legyél! A csőcseléket pedig töröld ki az életedből!

2015. dec. 12. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!