Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek baj az, ha az...

Szerintetek baj az, ha az őszi szünetet szinte kizárólag ivással szeretném tölteni?

Figyelt kérdés

Nem nagyon szoktam piázni, igazából évente 2-3szor iszok. Most úgy összejött minden, kórházban is feküdtem, súlyos betegségből gyógyultam, ráadásul a barátnőm is kidobott akinek meg akartam kérni a kezét.


Most úgy érzem, hogy senkivel nem akarok találkozni (ha nem Johnny Walker vagy a pizzafutár) csak egyszerűen bevenni magam a gép elé, filmeket nézni, zenét hallgatni, és közben keményen vedelni napokig, akár hetekig.


A z első 2-3 pohár után enyhül bennem egy ilyen feszülés. Tehát mintha lenne a mellkasomban két zsinór, és azok folyamatosan feszülnének, és mikor alkoholt iszom, akkor meg hosszabbra engednék őket, csak úgy lógnának.


(tudom, hogy az alkohol nem szorongásoldásra való, van itthon egy rakás megmaradt Frontin, de attól meg nem lesz olyan jó kedvem mint a 4.-5. pohár tájékán.)


Szerintetek baj lenne ha így csinálnám?



2015. dec. 19. 17:30
 1/10 A kérdező kommentje:
Téli szünetet, ezt elírtam, bocs.
2015. dec. 19. 17:31
 2/10 anonim ***** válasza:
44%
Dehogy baj. Adj a májnak, tesó!
2015. dec. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem nem baj, de majd Zacher doktor megmondja, ha mégis.
2015. dec. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Jó, azt megígérem, hogy ha arra ébredek, hogy ő áll az ágyam mellett, akkor kicsit lejjebb veszem a tempót :D
2015. dec. 19. 19:58
 5/10 anonim ***** válasza:

adjad neki! mondjuk haverokkal jobb lenne, de nem gond

arra figyelj, hogy nehogy a téli szünet után is megmaradjon a mindennapi ivás! meg ne egyszerre vedd be a frontint meg a piát!

2015. dec. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Most nem igazán vannak haverok. Olyan keményen zabált fel lelkileg ez az év, hogy nem sokan maradtak mellettem. (3 ember van, akit barátomnak mondhatok). De legalább kiderült ki a barát, ki a kamu...



Meg sem engedhetném magamnak, hogy egész évben igyak, most is csak úgy van lóvém rá, hogy megjöttek a rokonoktól a "Boldog karácsonyt" képeslapok, és a legtöbben volt egy kis pénz is :D

2015. dec. 20. 16:19
 7/10 anonim ***** válasza:

Hát tedd azt, ami megnyugtat, és ha ettől jobban érzed magad, akkor ártani nem fog, csak óvatosan.


Add meg a módját azért, normálisakat igyál, főleg így ünnepek tájékán.

2015. dec. 22. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hívd át a barátaidat, hidd el sokkal jobb lesz úgy, mint egyedül. Én az egyedüli ivástól csak depresszívebb hangulatba kerültem, egyszer próbáltam ki hasonló helyzetben mint te. Hidd el nem jó ötlet..
2015. dec. 23. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nincsenek barátaim. Hát vedelek.
2015. dec. 23. 09:53
 10/10 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy amúgy? Inkább valami építő jellegűt kéne csinálnod, de nem akarok megmondóember lenni. :)

Hidd el, sokkal hasznosabb lenne kapcsolatokat építeni, szórakozni, barátkozni, mint egyedül vedelni, napokon heteken át. A pénzed elmegy, lehet hogy kialakul ennyi idő alatt a függőség és nehéz lesz leállni. Erre nem gondoltál?! Mi lesz ha a mostani pár nap piálás után sikerül kilábalnod ebből egy ideig, aztán jönnek az újabb problémák bármilyen téren. Nem az lesz az első gondolatod miként old meg a problémát, hanem az, hogy dejó volt vedelni, most is azt kéne..

2015. dec. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!