Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Iwiwen a képeimhez nem ír...

Iwiwen a képeimhez nem ír senki kommentet, lehet hogy azért mert nincsenek barátaim?

Figyelt kérdés
haverok vannak akikkel nem lehet annyira komolyan beszélgetni, de egy igaz barát az nincs
2010. márc. 23. 19:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
szia, nekem sem írnak a képeimhez kommentet, pedig sok barátom van. egyszerűen nem használják ezt a funkciót. Azt, hogy ki a barátod és ki nem, nem ez dönti el. Neked kell érezned.
2010. márc. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Tedd ki ide a linket!Ne aggódj kapsz olyan kommenteket,hogy csak na.

Nehogy már ezen mérd,hogy hány barátod van!

2010. márc. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
jaja ,de én tudom hogy nincs igaz barátom:(
2010. márc. 23. 19:11
 4/15 A kérdező kommentje:

nem ezen mérem ,csak mikor társaságba vagyunk ,nemigazán érdekelnek ezek a részeges sztorik (és a többi) amelyekről szó van ilyenkor


más az érdeklődési köröm, meg olyanon nevetnek amin én nemtudok

2010. márc. 23. 19:13
 5/15 anonim ***** válasza:
Nekem sok barátom van, de nem a képeimet kommentelik, a kettőnek semmi köze egymáshoz. Ne ezen mérd a barátságokat.
2010. márc. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Nem hiszem h ezért nincsenek barátaid . Írjak én hozzá komit? :DDD

hány éves vagy?:)

2010. márc. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Keress az érdeklődési körödnek megfelelő társaságot.
2010. márc. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

:D ,

nah látom hiba volt így feltenni a kérdést, csak az zavar ahogy a legtöbb ember beszélget egymással és ezért is nem tudom megtalálni köztük azt a keveset aki nem ilyen....nah most offoltam:D

2010. márc. 23. 19:16
 9/15 A kérdező kommentje:
suliban állandóan megy a b*zmeg ,de én oda járok mert ez jutott nekem , és velük kell lennem még 4 évet 16F
2010. márc. 23. 19:17
 10/15 anonim ***** válasza:

hát én sem igazán találok igazi barátot csak a sok hülyét :D

azért van egy két jó barátom de azért szar érzés h olyan nagyon igazi nincs :S

14L

2010. márc. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!