Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért? Ha valakivel éppen...

Miért? Ha valakivel éppen eggyütt töltöm az időmet és valamit megkiván ő/vagy én akkor nyugodt szivvel megvendégelem őtet is és magamat is, bármi legyen az, bárhol. Legyen az a barátnőm, lánybarátom, akármi.

Figyelt kérdés
Viszont ha egyedül vagyok, és megkivánok valamit, mindig találok valami kifogást hogy ne adjam meg magamnak azt a valamit, pl: az pénzkidobás, eltudom költeni azt a pénzt amikor épp a barátnőmmel vagyok, vagy amikor a lánybarátaimmal, suliba, edzésre, tárgyakra, haverokra.. akármire csak hogy ne kelljen megvennem.

2015. dec. 20. 19:31
 1/3 A kérdező kommentje:
Hozzátenném hogy iskolás vagyok, de van pénzem kijárni, mivel ált. csomó pénzt kapok egy játékból..
2015. dec. 20. 19:44
 2/3 anonim ***** válasza:
Mert együtt élvezni valamit jobb.
2015. dec. 22. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Őtet?????

Miért nem rögtön őtetet?

2016. jan. 14. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!