Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek hogy elfelejtsem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy elfelejtsem az exem? Van egy új barinőm de komolyan csak az exemre tudok gondolni. Meg kéne újra próbálni vele?

Figyelt kérdés
2012. júl. 10. 13:17
 1/7 anonim ***** válasza:

barinőm... folynak a könnyeim a röhögéstől :D :D :D

Mekkora kretén! XD

2012. júl. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
*barátnőm. Próbáld meg újra az exeddel ha gondolod, de csak azért ne legyél egy lánnyal, hogy elfelejtsd az előzőt.. ez neki se jó, és neked sem.
2012. júl. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Jó igen barátnőm bocsánatot kérek, ne haragudjatok rám légyszíves!:)
2012. júl. 10. 13:23
 4/7 A kérdező kommentje:
Jól van akkor kretén vagyok!Köszi
2012. júl. 10. 13:24
 5/7 anonim ***** válasza:

első: látom elvagy.xdd énis pusztultam.:D:DD:DDD

kérdező: sztem ne menj bele új kapcsiba amíg szereted..velemis ezvan..nemtom elfelejteni a volt pasim...még szeretem.!://

2012. júl. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

bocsi, de annyira bírom ezt a városi műtájszólást! :D

Egyszerűen mindig elkap a röhögő görcs tőle XD

2012. júl. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csak úgy menj bele új kapcsolatba ha a régit már elfelejtetted különben csak fájdalmat okozol magadnak és a másiknak is... Aranyszabály.
2012. júl. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!