Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek, hogy ne kerüljön...

Mit tegyek, hogy ne kerüljön vissza az életembe?

Figyelt kérdés

Apám 6hónapja megszakította velem a kapcsolatot, az okát nem mondta meg...

Az összes érzésemet ennek hála megtanultam elzárni, de annyi minden volt már velem, hogy megörűlnék ha mégegyszer meglátnám...

Születésnapomra küldött egy SMS-t.

Életem legnehezebb feladata volt megtanulnom nélküle élni!!!

És sikerült ( legalább is jó ezt mondogatni... )

Csak egy köszt írtam vissza, de aznap mindenkit lehórdtam minden kis hülyeségért.

Hogyan törőljen ki az életemből teljesen?

Attól félek, hogy eljön az iskolához ( nem tud bejönni csak beléptető kártyával... ) de ha meglátnám biztos a kocsik közt landolna...


2010. márc. 24. 21:44
 1/1 anonim ***** válasza:

Lehet hűlyén hangzik, de ne akard kitörölni! Az csupán menekülés lenne és még több elfolytáshoz vezethet. Aminek késöbb akár felnőtként innád meg a levét.

Fel kell dolgoznod.

Ez sajnos nem egy olyan probléma amit néhány sorban el lehetne intézni.

Szerintem keress fel egy pszihológust. Sokat segíthet.

Amúgy apád is ember, és lehet nem tudja merre van az előre. Esetleg az érzései miatt kerül téged.

2010. márc. 25. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!