Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért érzem úgy hogy kiégtem?

Miért érzem úgy hogy kiégtem?

Figyelt kérdés
2010. márc. 25. 12:33
 1/8 anonim ***** válasza:
49%
Égő vagy?
2010. márc. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mert sok energiát öltél valamibe, pl.:tanulás?
2010. márc. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2010. márc. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
32
2010. márc. 25. 21:46
 5/8 anonim ***** válasza:
2. vagyok: Mit jelent a 32?
2010. márc. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Korunk betegsége...:(van lehetőséged, hogy válts valamiben, hogy mást dolgozz? Megoldaná.
2010. márc. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én 21 évesen érzem ezt.Túl vagyok egy zsarolós/bántalmazós kapcsolaton,valamint egy másikon,amelyik kb 500e FTos adósságba vert a rongálással,amit okozott(betört ablak,feltört zárak,elvitt értékek stb).De minden nap mikor felkelek,megpróbálok örülni a napsütésnek/hóesésnek.Akarat kérdése,és sikerülni fog változtatni rajta :) Hajrá!
2010. ápr. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Csak nem Szfváron az IBM DSS /IDC SZFVÁRnál dolgozol?Kortárs és sorstárs!Részvétem..mert akkor nagyonmegértem..akkor is,ha másik multináci cégnél...embertelenek,robotnak nézők,előlépés csak nyaliszásért és hazugságrobotnak levésért van ,meg előny,ha modern szekták tagja vagy.Én magyar vagyok,nem zsidó,és római katolikus...persze hogy kiutáltak...
2010. máj. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!