Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mindennap unatkozom, magányos...

Mindennap unatkozom, magányos vagyok, már aludni se tudok, annyit aludtam már. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nincsenek barátaim, mert én nem vagyok olyan, mint a generációm. A betegségem miatt nem cigizhetek, és nem ihatok alkoholt. Tanulok mindennap, kitünő tanuló vagyok. Már próbáltam takarítani szabadidőmben, már csillog a ház mindennap. A régi barátaim is elfordultak tőlem. Budán lakok, egy csendes utcában. A környéken nincsenek ilyen korú gyerekek. Próbáltam filmezni, de már minden dilmet megnéztem, ami érdekelt. Anyum dolgozik, szabadidejében pedig olvas. Apum dolgozik reggeltől-estig (mérnök és egyetemi tanár). Nem tudnak velem mélyebben beszélgetni. Már nem bírom!!! Segítség!!
2016. jan. 2. 21:08
 1/6 anonim ***** válasza:
57%
Apró eltéréssekkel pont mind ha rólam szólna :D
2016. jan. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hány éves vagy ?
2016. jan. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Játsszál számítógépen.
2016. jan. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az sosem baj, ha nem vagy olyan, mint a többiek..azt viszont undorítónak tartom, hogy ezért ne barátkozzanak valakivel. Próbálj meg sportolni, az remekül ki tudja kapcsolni az ember agyát vagy rajzolni, bármi ami még érdekel a filmeken kívül és a könyveken kívül, szakadj ki néha-néha a monoton hétköznapokból:) esetleg az osztályodból próbálj valakivel kedvesen barátkozni, próba szerencse, vagy akár más évfolyamokból.

Ha nagyon borzalmas a helyzet, akkor esetleg egy pszichológus segíthetne, akivel őszintén el tudnál beszélgetni arról, hogy mi zajlik le benned(ezt ne sértésnek vedd, nagyon sokan tévhitben élnek a pszichológusokkal kapcsolatban).

Unokatestvéreid nincsenek esetleg, mert akkor még azt mondanám, hogy velük próbálkozz?

2016. jan. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kicsit olyannak tűnsz, mintha nem is nagyon szeretnél barátkozni. Ez nem nagy baj, próbáld magad lekötni, olvass olyan könyveket, amik érdekelnek, mostanában én is szörnyen magányos vagyok, ezért olyan dolgok, mint. pl. az 1800-as évek beli könyvek nagyon érdelnek. Ha nem vagy ilyen kömyvmoly típus, akkor fess, rajzolj, halgass zenét, egyél csokit! Próbáld meg kizárni a magányosság gondolatát, és ezt az egészet próbáld jóra fordítani. A szüleiddel pedig szerintem beszélgethetnél, ha lány vagy, akkor gondolom anyukáddal jobban megértitek egymást. Tervezz(etek) programokat, menj(etek) el kiállításokra, kirándulni Budára, a családdal, ha mindenki ráér. Remélem tudtam segíteni.

13/L

2016. márc. 31. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mizu azóta?
2021. dec. 28. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!