Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mindennap sírok. Ez már beteges?

Mindennap sírok. Ez már beteges?

Figyelt kérdés

Amióta szakítottam a barátommal egy féléve..azóta szinte mindennap, vagy kétnaponta, de most egy hónapja mindennap. Már annyira hozzászoktam hogy mindennap sírok, hogy múltkor a vonaton is (fáradtan, melóból haza) elsírtam magam.:$

Ennyire érzékeny lennék vagy csak megszokásból? Pedig már megfogadtam hogy nem fogok miatta sírni, de mégis érzem a hiányát.. meg az emlékek, pedig már azt hittem túlléptem rajta. Szerintetek? 17/L



2013. okt. 21. 18:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Próbáld meg elterelni a gondolataidat mozdulj ki otthonról csinálj programokat.Kitartás nemsoká jobban leszel!
2013. okt. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha fel vagy készülve egy új kapcsira akkor lépj tovább nekem is volt ilyen korszakom ráadásul a munkanélküliség rátett 1 lapáttal de azota másik párom van tégy te is igy és szabadulj meg az emlékektől pl: fénykép ilyesmi
2013. okt. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem kezdek meg nem is merek új kapcsolatba bele kezdeni, pedig már van aki szerelmes belém, de nem játszom el ugyanazt mint 1 éve, hogy csak a fellángolás volt, szerettem 1 hónapig, aztán már nem volt jó vele. Inkább várok.
2013. okt. 21. 18:56
 4/6 anonim ***** válasza:

Úgyis beadod a derekad, mivel szükséged van valakire aki meghallgat meg ölelget...stb

Szóval csak önsajnáltatás.

2013. okt. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szakított veled, nem érdekled már. Ébresztő! Ha ennyire tesz rá, mi van veled, nem is éri meg miatta sírni. Én is azt tanácsolom, hogy szabadulj meg az emlékektől.
2013. okt. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Asszem túlléptem már rajta... valahogy csak menni fog :)
2013. okt. 22. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!