Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek ha folyton mindenen...

Mit tegyek ha folyton mindenen sírok?

Figyelt kérdés
Ha leszidnak,kiabálnak vagy mások veszekednek vagy ha össze veszek a barátnőimmel mint pl most vagy ha azt mondják hogy hülye vagyok vagy ilyenek vagy ha hallgatok egy kicsit olyan nem is szomorú hanem inkább lassú zenét sírok vagy filmen és stb... Nagyon megköszönném ha valaki egy kis segítséget tudna írni.

2016. jan. 3. 22:15
 1/9 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem odaírni hogy van hogy a semmitől elkezdek sírni és tényleg nagyon megköszönném ha valaki tudna segítséget írni.
2016. jan. 3. 22:38
 2/9 anonim válasza:
Szia. Hány éves vagy és kb. mikortól tart ez az időszak, hogy mindenen sírsz?
2016. jan. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Még csak 12/L de azt nem tudom mióta sírok kb 6-7 éves koromóta.

Még mikor 8 éves körül voltam csak este sírtam de ma már szinte mindenen

2016. jan. 4. 15:49
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem így vezeted le a feszültséget. Sportolsz eleget?
2016. jan. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem nem sportolok semmit.
2016. jan. 4. 20:48
 6/9 A kérdező kommentje:
A tesi az egyetlen sport ha lehet ezt mondani rá de az mindennap van.
2016. jan. 4. 20:50
 7/9 anonim válasza:
első válaszoló vagyok: szerintem még nem vagy túl idős, lehet, hogy ki fogod nőni. És egyébként ez vonásfüggő, te sírósabb vagy és kész. A sport egyébként szerintem is valószínűleg segítene, még gondolkodom a dolgon, mi más lehetne azon kívül.
2016. jan. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Remélem hogy ki fogom nőni és nagyon hálás vagyok amiért ennyit foglalkozol ezzel.! :-)
2016. jan. 4. 21:35
 9/9 anonim ***** válasza:
Youtube-n minden este kötelező jelleggel nézz JUST FOR LAUGHS részeket. Egy hét után kutya bajod nem lesz!! Ígérem.
2016. jan. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!