Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért akad ki és hisztizik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akad ki és hisztizik a barátnőm folyton mindenen?

Figyelt kérdés
Állandóan hisztizik és mindenen kiakad. Ha hozzáérek mondja hogy ne már most hagyjál békén... És mindig azt mondja hogy biztos nem szeretem őt. Meg múltkor elmentem inni az egyik haverommal és hozta a barátnőjét is, aztán mikor a barátnőmnek mondtam hogy elmentünk inni akkor egyből ki volt akadva és behisztizett és mondta hogy biztos kikezdtem a haverom barátnőjével pedig nem is történt ilyen. Már nagyon bosszant ez a folytonos hiszti, szerintetek mit tegyek?
2012. jan. 1. 14:04
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Van erre egy nagyon jó orvosság, engedd, hogy szemléltessem:

[link]

2012. jan. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
85%
Dobd ki, ne tedd magad tönkre egy ilyen idegbajos, depressziós p.csával.
2012. jan. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 PT-Daniel ***** válasza:
100%

Ha nem adod meg neki rendesen az ivet, akkor hisztizni fog!


Az en baratnöm is hisztizik sokat, sokszor... de minden erömmel azon dolgozom, hogy minel többször megadjam neki az ivt! A VILAGBEKE ERDEKEBEN!

2012. jan. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
97%

Hívd fel a figyelmét arra, hogy pont az ellenkezőjét éri el ezzel, mint amit szeretne. Mert nyilván azért féltékenykedik, mert szeret téged és maga mellett akar tudni. Viszont mindeközben felőrli mindkettőtök idegeit az állandó gyanúsítgatással és hisztérikájával.

A "ne már, most hagyjál békén" viselkedése pedig valóban egy kis csitri hisztijéhez hasonlítható csak.

Értesd meg vele, hogy ezek a műbalhék csak ártanak a kapcsolatotoknak!


30/N

2012. jan. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
95%
ha tényleg szereted,akkor lepd meg valami aprósággal, hitesd el vele, hogy tényleg, de tényleg nagyon szereted őt, nem fogod elhagyni másért, neked csak Ő kell...ha viszont nem szereted ,vagy már nem úgy érzel iránta, akkor ezt ő érzi, és azért hisztizik.ekkor jobb véget vetni az egész kapcsolatnak.
2012. jan. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
tudasd vele,h rosszul érint a viselkedése,és felesleges,amit csinál
2012. jan. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez a típusú hiszti, amit a barátnőd csinál, jellemhiba. Nem fog megváltozni. Mindenki szokott hisztizni időnként, de ez az igazi hiszti, ami az intelligencia, alkalmazkodás teljes hiányára vall. Én kivágnám, hadd kínlódjon vele más.
2012. jan. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Én tudom mit akr a csajod! Lapátra kerülni. Menekülj az ilyenektől mert később MÉG ROSSZABB LESZ! Tapasztalat.

Már nem is dughatod mégis ugat mindenért!

2012. jan. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. jan. 9. 16:05
 10/18 A kérdező kommentje:
Őszintén! Ti vele maradnátok?
2012. jan. 16. 18:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!