Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek depressziós...

Szerintetek depressziós vagyok? Felkeressek egy szakembert?

Figyelt kérdés
Alig eszek, mindennap sirok mivel nem rég lett vége a kapcsolatomnak, itthon folyamatosan csak én vagyok a rossz mindenkinek, a saját anyámnak hiába mondom hogy engedjen ki valamerre nem mehetek, a barátaim eltávolodtak tőlem most már egy darab nincs, lehetne barátom de jelen pillanatban senkire nem tudok még csak ránézni se és már én is kezdek elzárkózni a külvilágtól és egyre jobban magamba zárkózni mert már úgy vagyok vele hogy senki nem érdemli meg a törődést. Ez nekem nagyon sok.Nagyon egyedül érzem magam amiatt hogy senkinek sem számít az hogy mi van velem,vagy hogy én hogyan látok dolgokat.

2016. jan. 5. 20:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem biztos,de könnyen lehet belőle...nagyon fontos lenne,hogy kirobbantsd magad ebből az állapotból. Szakítás után én sem tudok az ellenkező nemre nézni kb 2-3 hónapig,majd elmúlik,és nyitottabb leszel. Beszéld meg otthon,hogy ez így nem oké,próbálj olysmit csinálni ami örömet okoz. A sírás nem baj,sőt ha kisírod magad attól jobban leszel. Ha nem javulsz keress pszichológust,én is járok egyhez.
2016. jan. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Olyasmi ,szakemberhez szerintem nincs értelme fordulni Ott úgyis a pénz van a középpontban és csak elfedné a problémát antidepresszánssal .Én is valami hasonló helyzetben vagyok szóval tapasztalat :(

Tudom nem sok de ha más nem az vigasztaljon hogy ennek a névtelen válaszolónak számít hogy hogy vagy :)

2016. jan. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2-esnek mondom: Én ingyen járok pszichológushoz heti 1x és nagyon rendes a nő,nem zárja le a dolgot antidepresszánssal.
2016. jan. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Magyar Orvoskamara/Pszichiáterek,

Magyar Igazságügyi Szakértői Kamara/Pszichológusok,Egyéb pszichológia

Ezek a nyilvántarások- amik náluk megvannak- garantálják a szakszerűséget és az adatvédelmet stb.

2023. jún. 15. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!