Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szóval hol is kezdjem élni...

Szóval hol is kezdjem élni nincs kedvem már a barátom szakított velem de még szeret én próbálok hozzá közeledni de semmi esélyem sincs már nála . Depressziós is lettem Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Állandóan szorongok ok nélkül sírni kezdek de senkinek se merek róla szólni a szüleim már nagyon régen elváltak egyikükkel se tudnék leülni és normálisan megbeszélni a dolgokat. Mit csináljak nagyon kéne a segítség negatív válaszok most nem esnének jól

2015. aug. 27. 17:14
 1/3 anonim válasza:

De ha a barátod szeret még, akkor hogy-hogy nincs nála már esélyed?

Nincs barátnőd akivel megbeszélhetnéd? Ha szeretnéd magadból kiírni a problémáidat, nyugodtan írj privátot.

2015. aug. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem kerek a sztori...Még szeret,de már semmi esélyed nála?Ez ellentmondás.Megcsaltad?Konkrétan miben kell segítség?Hány éves vagy?Tudom,hogy közhely,de nagy igazság,hogy az idő a gyógyír.Tinikoromban nekem is voltak olyan szerelmi bánataim,amikor azt gondoltam,hogy semminek nincs értelne,de idővel elmúlt.Már 29 vagyok,két éve férjnél,és csak mosolygok,mikor eszembe jutnak a drámázásaim.:)
2015. aug. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen szeret még nem nem csaltam meg azt mondta nincs már esélyem nála szerinte túl sok voltam neki mindig csak megbántottam őt pedig ez nem így volt hanem fordítva 17 éves vagyok és gratulálok hogy boldog a házasságod
2015. aug. 27. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!