Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit szeretnék valójába? Mit...

Mit szeretnék valójába? Mit érzek? Tanácsra van szükségem.

Figyelt kérdés
Sziasztok:) 14 éves vagyok és tudom hogy most a tini korba vagyok és hogy az a bajom lehet, de szerintem nem az... mert van pár velem egy idős haverjaim de eggyiköjük sem esett át ezen...Na most ellmondom a problémám... Az a gond hogy egyfoljtában szidnak a társaim, összevesznek velem... Igaz most megtaláltam azokat a személyeket akik igazán fontosak. De, teljesen össze vagyok omolva... Nagyon lusta lettem és nincs semmi amitől úgy kedvem lenne... A fiú aki tetszik (szerintetek az gáz h 20 éves én meg 14 de nagyon kedves hozzám) és nagyon aranyos volt és utána megtudtam hogy van barátnője... és azóta összeomlottam... Semmihez nincs kedvem, és sajnos bántalmaztam is magam, azzal az okkal hogy egy szerencsétlenség vagyok... Pszichológushoz nem akarok fordulni... Kérlek segítsetek valahogy! ELÖRE KÖSZÖNÖM! :)

2016. jan. 9. 18:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerinted (te komolyan úgy gondolod???) egy 20 éves srácnak tetszel? Kedves volt veled, mint egy kisgyerekkel. Mert hát ő felnőtt.
2016. jan. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 DeMoR ***** válasza:

Szia! :)

Az elsőnek igaza van ... inkább a sajt korosztályodban keresgélj :| .. ""eggyiköjük sem esett át ezen"" először is biztosan át estek valami hasonlón csak ők gyorsan talpra álltak vagy jó képességekkel áldta meg a sors őket ..másodszor is gondolkodj el azon miért vesznek veled össze és miért szidnak vagy hogy hogyan tudnál változtatni (hogy hogyan kedveljenek jobban stb) .. ha ez nem megy akkor hagyd őket ott a fenében és keres olyanokat akik tényleg kedvelnek és szívesen vannak akár órákat is a társaságodban .. beszélgetnek veled érdeklődnek felőled.. így akár elmehettek olyan helyekre (együtt) (""Nagyon lusta lettem és nincs semmi amitől úgy kedvem lenne"" akkor majd így lesz kedved :D) pl.. ha szereted a rockot akkor elmész egy rockmusikshopba vagy koncertre .. vagy ha a művészeteket akkor színházba vagy múzeumba ... találd fel magad ott találkozhatsz olyanokkal akik "olyanok" mint te .. és igy egyre több olyan ember fog körbe venni aki igazán kedvel és akár még párt is találhatsz magadnak ha arra vágysz ;) (SAJÁT korosztályodban :D) ... régebben én is otthon ültem egész nap gépeztem 120 kg voltam és senkibe se bíztam és csak teltek és teltek a napok aztán elhatároztam hogy igazi rendes megbízható Barátokat szerzek és rendes jó életet.. ami tele van izgalommal .. :D ... mondhatjuk hogy sikerült (80kg vagyok edzésekre járok és jó barátaim is vannak mostmár) .. olyan helyekre mentem ahova én akartam és találkoztam olyanokkal akikkel már régen kellet volna :') .. az elején nehéz volt .. volt hogy kinevettek gúnyoltak stb .. de nem érdekelt egyik fülön be.. másikon ki .. csináltam amit kellet és meg lett a gyümölcse.. szóval kapd össze magad te is és tedd rendbe az életed hogy te is boldogan élhess és ami a legfontosabb mindig nézd a JÓT IS .. NE CSAK A ROSSZAT ... ;) SŐT A ROSSZRA NE IS FIGYELJ AZ CSAK LEGYENGÍT.. mint mondtam inkább a JÓT nézd... Előre Is Sok Sikert ;3 ...

2016. jan. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nincs igaza az első kettő válaszolónak! Hidd ell, anyu és apu közt is 6 év van, és 15 éve házasok... nem a kor számit! HALLGASS A SZÍVEDRE! Ha még nem is, de egy 5 év múlva te úgy nagyon KB 20 éves leszel amikor ő 26-27 az már annyira nesok! FEL A FEJJEL! LEHET ESÉLYED!
2016. jan. 9. 22:59
 4/6 anonim ***** válasza:
Egy 40 éves házaspár között nem számít korkülönbség. De egy tizenéves lány és 20 éves fiú között már igen. Akãr fogadás tárgya is lehetett, hogy kedves volt veled. Ha nem hallgatsz arra, amit mondunk, és a saját fejed után mész, minek tetted fel a kérdést?!
2016. jan. 10. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

kérdező komolyan saját magadnak kommenteltél? :D

am kedves volt veled mint egy emberrel ha kis gyerek már nem is vagy de még gyerek vagy ő meg lassan felnőtt.

2016. jan. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja, a Kedves Kérdező azt hitte, hogy nem mutatja ki a Gyk, hogy maga a kérdező írt magának biztató szavakat. :DDDDDD
2016. jan. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!