Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért vagyok büdös? 15/f

Miért vagyok büdös? 15/f

Figyelt kérdés
Minden nap fürdök, ruháim ki vannak mosva minden reggel mosok fogat használok sprét, dezodort de még is büdös vagyok. És érzem hogy nem is a ruháim nem is a szám büdös. És ez nem izzadságszag! Többen is érezték és hát elég kellemetlenül érzem magam az iskolában mert ha leülök valaki mellé látom rajta hogy érzi a szagomat és néha meg is szogták kérdezni hogy "te fingottál", és amikor szólnak hogy elég kellemetlenszagom van megkérdezem hogy milyen szagot érez, és mindig azt mondják hogy segg szagom van. Mit tudnék ez ellen tenni?

2016. jan. 13. 19:20
 1/6 anonim válasza:
Használj parfümöt, legalább 1-2-3 fújást!moss hajat többször! És használj sok tusfürdőt meg testápolót! Vidd magaddal a suliba a szájsprétmés szünetenként fújj magadra! Ha reggeli előtt mosol fogat akkor utána moss inkább! Legyen mindig nálad mentolos rágó! Ha nagyvécézel otthon, mosd meg a feneked vagy tusolj le!
2016. jan. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ha egyre gondolunk akkor nyáron szokott lenni nekem ilyen, de ismerek olyat akinek mindig

ha túl sok ruhát hordasz, vagy csak simán túl meleg van akkor nagyon megizzadsz, és bár az izzadtság elpárolog, azok amik vele együtt kijöttek ottmaradnak és bűzlenek. azthiszem erre a nők testpermetet szoktak használni, de már láttam fiút is aki használt (szerintem van kimondottan fiúban is). esetleg amit még tehetsz hogy reggelente fürdesz és nem öltözködsz túl

2016. jan. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 axonbite ***** válasza:
ha jól tudom ezt okozhatja bőr betegség szerintem jelentkezz be egy bőrgyógyászhoz mond el panaszod és lehet megoldódik ez a gondod.
2016. febr. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
eü probléma lesz valszeg emésztési probléma.
2016. febr. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Gyöngy9400 válasza:
Menj el orvoshoz, mert akár vesebetegség is lehet a háttérben.
2016. febr. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ez sajnos bélműködési rendellenesség (nagy valószínűséggel) nálad is. Köze van a stresszhez és a túlérzékenységhez. Azért egy orvosi kivizsgálás nem ártana, ami kizárná a komolyabb megbetegedéseket, de nagy valószínűséggel a diagnózis IBS lenne. Tehát funkcionális bélbetegség. Röviden: a gázok tudtodon kívül, hangtalanul kis buborékok formájában távoznak hátul. Stressz esetén ez rosszabodik( alap szint mindig megmarad). Írj privit van pár gyógyszer azért, ami pozitív irányba tudja befolyásolni a dolgot! Kitartást!
2017. febr. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!