Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Velem van a baj vagy csak...

Velem van a baj vagy csak túlreagálom?

Figyelt kérdés

17/L vagyok és még nem volt pasim de még a horizonton sincs. Már minden barátnőmnek van, vagy legalább jelöltje van de nekem még az sincs és mostanában egyre több a téma a pasijaikról és én egyszerűen kiszorulok a beszélgetésből.Nem arról van szó hogy nem érdekelnének a pasik mert nagyon is érdekelnek( tetszett is egy pár de én nem kellettem nekik). Én egyszerűen senkinek nem kellek és egyre depisebb vagyok.

Nincs sok önbizalmam de nem vészesen kevés. Mások szerint ( barátnők, fiú rokonok ) csinos, szép vagyok, de egyszerűen seninek nem kellek, pedig társasági élet élek és teljesen normális vagyok, de mégsem kellek senkinek.

Ez majd meg fog változni, vagy életem végéig egyedül maradok?

Leginkább olyanok válaszoljanak akiknek már volt ilyesmivel tapasztalata és tudna tanácsot adni.És ne írjátok azt hogy kezdjek el pasizni! mert épp ez a baj hogy nemtudok mert senkinek sem kellek :( várom a válaszokat! :)


2010. márc. 27. 18:03
 1/6 anonim ***** válasza:
76%

No épp az utolsó sorod miatt nem vagy vonzó a férfiak számára :)

Nem mondom hogy pasizz. De légy nyitott a pasik előtt. messziről süt egy nőről hogy nem érzi magát vonzónak, hogy fél attól hogy odamegy hozzá valaki.

Nézz a tükörbe, vedd sorra a jó tulajdonságaid és hidd el: kellessz nekik. öltözz fel csinosan és menj el bulizni, csak magabiztosan, nem kell oda menned pasikhoz csak látszon rajtad hogy tudod hogy kellessz nekik és meg is lesz :)

2010. márc. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De nekem épp az a bajom hogy már mindent kipróbáltam, csakhogy valaki felfigyeljen rám ( stílus alakítás, ruha+smink alakítás és még sorolhatnám mi mindent változtattam vagy próbáltam változni...próbáltam pasikkal beszélgetni...de mondanom sem kell hogy teljesen átnéztek rajatm...és nekem ez a bajom hogy próbálkozásomt kudarc koronázta, és a türelem még több töviseket terem és már egyszerűen halvány lila gőzöm nincs hogy mit csinálok rosszul
2010. márc. 27. 18:55
 3/6 anonim ***** válasza:

Éppen ez az... nem vagy önmagad - nem sértésnek. Értük teszed. Mondok egy szar példát: ha tudod hogy mindenkinek a zöld haj tetszik a pasik bolondulnak érte, te befested a hajad hiába hánysz tőle- és aztán letiport önbizalommal, savanyú arccal mész emberek közé, és miután vannak olyan lányok akik boldogak az ocsmány zöld hajukkal, jobb kisugárzásuk van és őket keresik a pasik:) jo érdekesre sikerült de remélem érted... Legyél önmagad, fogadd el, és fogadtasd el másokkal magad olyannak amilyen szeretnél lenni, és akor majd széles mosollyal az arcodon, hihetetlen kisugárzással léphetsz utcára és bárki rád néz azt fogja látni amilyen valójában vagy: Egy csinos, magabiztos lányt aki csak arra vár hogy egy férfi álljon mellette és igazán nő lehessen :)

-az első voltam

2010. márc. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egy rövid történet: 20 évig szemüveges voltam, úgy tettem, mintha hozzám tartozna, de tudat alatt sikított rólam, hogy ez nem én vagyok, utálom a közös életet vele, mert korlátokat szab. Feltalálták a lézert. Rögtön fejest ugrottam egy szemműtétbe. Addig nem volt férfi az életemben, csak próbálkozások. Mondjuk nem is nagyon törtem magam miatta, találtam más, számomra fontos elfoglaltságot. A műtét után, pár hónapra rá elkezdtek tapadni rám a férfiak. Pedig csak nem volt rajtam szemüveg. De ettől nem szebb lettem, hanem én változtam meg belülről.... boldog voltam úgy, ahogy voltam, és meg lett a vonzó kisugárzás. Pedig már elmúltam akkor 30 éves. Most negyven vagyok, nincs mögöttem egy csomó csalódás, párkapcsolatban élek, van egy kisfiam. És merem állítani: Semmiről nem maradtam le! REMÉLEM ÉRTED AZ ÜZENET LÉNYEGÉT!
2010. márc. 30. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyjából felfogtam...igen...nekem viszont semmim sincs se fogszabályzó se szemüveg se semmi...teljesen átlagos vagyok mégsem talál vonzónak senki ezen a világon :(
2010. márc. 31. 14:55
 6/6 anonim ***** válasza:

A 20 évig szemüveges:

Lehet, hogy ha nem lettem volna szemüveges, akkor sem talált volna vonzónak senki. Nem tudom. Csak azt akartam érzékeltetni vele, hogy az embernek van egy kisugárzása, ami a másikban elindítja a "kémiát". Lehet, hogy Neked még ez kicsit "odébb van". Ne izgulj, igaz az, hogy mindenki megtalálja a foltját, csak ki kell várni. Az sem lehetetlen, hogy kicsit görcsösen akarod ezt a fiúzás dolgot, mert félsz, hogy nem kellesz senkinek, de ez baromság, csak a Te korosztályod éli meg ezeket ilyen szörnyűnek. Pár év, és egészen másképp fogod látni a világot, benne a férfiakat, és magadat is. Mivel a környezet alakít Téged, és Te is a környezeted. A lényeg, hogy ADD MAGAD, NE MÁS LÉGY, MINT AMI VAGY, ne akarj másra hasonlítani, az csak csordaszellemre vall. EGy kolompol, a többi meg megy utána. Ha így nem kellesz MOST senkinek, majd kellesz érettebben sokaknak.

Az életet előre éljük, de visszanézve értjük meg! Ez Veled is így lesz.

2010. ápr. 2. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!