Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg túlreagálom a dolgot?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg túlreagálom a dolgot? Nem velem kellett volna maradnia?

Figyelt kérdés
Egyik barátunknál kirándultunk.Éppen vásár volt és én beleültem egy hintába. Olyan rosszul lettem, hogy végighánytam a napot és este úgy volt, hogy már orvost kell hívni annyira gyenge voltam. A párom ennek ellenére kiment diszkózni és hajnali 3-kor jött haza. Nem velem kellett volna maradnia?
2010. okt. 10. 17:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kényszeríteni senkit sem lehet. Ha neked rosszulesett, miért nem mondod ezt a szemébe?
2010. okt. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
De.
2010. okt. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem reagáltad túl, melletted lett volna a helye. De mondok durvábbat. Mindenórás terhes voltam, a párom pedig elment hajnalig bulizni... A pasik ilyenek, hiába.
2010. okt. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
megmondtam neki, erre azt válaszolta, hogy ilyen az élet
2010. okt. 10. 17:22
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Kedves. Biztos nagyon szerethet...
2010. okt. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, hogy holnaptól külön utakon jártok. :) És tedd hozzá: "ilyen az élet". :)
2010. okt. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
17:24-es válaszolókkal értek egyet! ;D
2010. okt. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 nagyviri ***** válasza:
Párod el van tévedve, az élet nem ilyen, legalábbis a normális egyedeké nem. Ha Ő lett volna rosszul, biztos elvárta volna, hogy vele legyél otthon, és ne bulizni menjél. Valószínüleg más esetben sem fog melléd állni, ha valami bajod lesz. Ezt azért gondold végig....
2010. okt. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!