Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy keressem meg a régi énem?

Hogy keressem meg a régi énem?

Figyelt kérdés
Amióta elváltak a szüleim, nem vagyok önmagam. Eltűnt, és nincs sehol. A válás után iskolát is váltottam, így nem nagyon bíztam meg senkiben, akinek elmondhattam volna. A régi és az új ének teljesen különböző. Az 'új' mindenen elbőgné magát.

2016. jan. 24. 23:00
 1/3 A kérdező kommentje:
Bocs, énem! Ha lehet privátba! PLS!
2016. jan. 24. 23:02
 2/3 anonim ***** válasza:
?
2016. jan. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Próbálj meg azokkal a dolgokkal foglalkozni, amikkel régen, felidézni a régi érzéseket, hangulatokat stb. Vagy ha ez nem megy, keress új értelmet az életednek, új célokat, új társaságot akár... Gondolj arra, hogy bármi is történt, az élet nem állhat meg, mindig megy tovább, és a világnak szüksége van az igazi énedre. :)
2016. jan. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!