Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Inkontinenciazavarok jatek...

Inkontinenciazavarok jatek kozben normalisak?

Figyelt kérdés
Szeretek szamitogeppel jatszani de nagyon bosszanto amikor az embernek allandoan ki kell mennie a mellekhelyisegbe. Nem vagyok ra buszke de volt mar, hogy emiatt bevizeltem magam ala, nehogy elvesszen a jatekallasom. Ez szerintetek normalis? Elmeseltem a legjobb baratomnak es o az mondja, hogy nem az. Mit tehetnek ellene? Ertelmes valaszokat varok! 19F

2016. jan. 27. 17:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Diagnózis: Játékfüggőség.

Ajánlott kezelési mód: Pszichoterápia.

2016. jan. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%

Én nagyon sokat játszom, de abszolút nem normális, hogy képes vagy szándékosan bebrunyálni, hogy ne veszítsd el a mentést. Amúgy esc gomb nincsen a billentyűzeteden, hogy megállítsd míg kimész????


Ez nem inkontinencia. Az egy fizikai betegség. Amiről te beszélsz az a zavar a fejedben van.

2016. jan. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem minden játékot lehet csak úgy megállítani Esc-el...:D Pl online játékokat
2016. jan. 28. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Leginkább online játékoknál szokott ez probléma lenni, amikor tart akár több órán keresztül is és nem lehet Esc-et nyomni. Volt egy barátnőm is, de amikor felvettem egy pelenkát és úgy ültem le játszani nagyon elkezdett velem vitatkozni és azóta nem láttam, nem is ír vissza. Gondolkoztam még bilin esetleg. Létezik felnőtt bili?
2016. jan. 28. 11:27
 5/8 anonim ***** válasza:
Na jó, ez kamu kérdés!
2016. jan. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
56%
Mi a lófaszt olvastam el éppen?!
2016. jan. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
pedig hihető volt, elrontottad.
2016. jan. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Azoknak, akik azt mondják, hogy ez kamu, el kell, hogy mondjam, vannak ilyen betegek. Egyik távoli ismerősöm WOW-ozás közben szokott beszardosni.


Válaszolva a kérdésre, nem, ez nem normális. De ez nem inkontinencia. Inkontinencia az, mikor nem szándékosan vizelsz be. Te meg szándékosan teszed. Ez csak sima gyökérség. Nem csodálom, hogy a barátnőd otthagy egy ilyenért.


Amennyiben mégis kamu a kérdés, akkor el kell, hogy mondjam, se nem szellemes, se nem helyesen megírt.

2016. jan. 30. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!